Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanko do posiadaczy galaxy s20 5g, jak wyglada z czasem pracy bateri, wydajnoscia, i grzaniem sie tego tel. Zastanawiam sie nad s20fe 5g lub s20 5g. Z tym ze bardziej pasi mi s20 5g ze wzgledu na rozmiary. Moze sie ktos wypowiedziec.
#smartfon #android #samsung #telefony
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Irekpodeszwa a S20 5G jest w ogóle dostępny w oficjalnej dystrybucji w PL?
I wszystko w sumie zależy od ceny bo jeśli niewiele więcej kosztuje S21 5G to moim zdaniem lepiej do niego dopłacić
  • Odpowiedz
@Irekpodeszwa : nie wiem jak z s20 5g, ale zamówiłem z amazonu s21 256gb 5g (wyszło ok. 3.3k pln) z 3 letnią gwarancją od amazona - po godzinie koszystania z niego zrezygnowałem i odsyłam. Grzeje się niemiłosiernie - 44 stopnie pokazywało w aplikacji. Poinstalowałem aplikacje z google play, nagrałem jakiś filmik i zrobiłem zdjęcia. Niestety z telefonu nie dało się korzystać. Wcześniej wiele czytałem o nowym exynosie i wiele recenzji nie
  • Odpowiedz
@Irekpodeszwa: Mam zwykłego S20, wersji 5G chyba u nas nie było. Nie rozumiem tych narzekań na nagrzewanie. Telefon czasem robi się taki dość ciepły, na pewno nie gorący i na pewno nie jest to w żaden sposób uciążliwe. Nie zwalnia, nic więcej się nie dzieje, poza tym że raz od czasu jest ciepły.
  • Odpowiedz