Wpis z mikrobloga

Otwieram wątek dot. sprzętu apple (obecnie tylko bazowe macbooki air m1) od sprzedawcy na allegro Vorovitz. Kupowałem na podobnej zasadzie u Pana Marka z car4vip (i jestem bardzo zadowolony z realizacji oraz ceny) i z ciekawości zamówiłem mba za 3299zł (ponad 40% rabatu) żeby zweryfikować i przetestować m1 w razie powodzenia. Dostarczenie paczki szacowane jest na 14.06-24.06, a allegro daje ochronę do 10.08.2021, więc w razie czego ryzyko jest po stronie allegro (jest do 10k zł, więc nie zamawiajcie z łaski swojej więcej niż 3 szt).

Dane sprzedającego to:
Mateusz Tryczyński Technologies
NIP: 6751717776

Nie jestem w żaden sposób powiązany ze sprzedawcą i nie powątpiewam w uczciwość oferty, jednak ze względu na brak opinii myślę, że warto stworzyć miejsce na dyskusję i ewentualne recenzje realizacji zamówień.

Póki co dowiedziałem się od sprzedawcy, że wcześniejsza realizacja zamówienia jest prawdopodobna, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych. Podejrzewam że schemat zniżki podobny- nieoficjalna dytrybucja z mniejszą marżą.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/apple-macbook-air-m1-8gb-256-mac-os-10212440151
Link do sprzedawcy: https://allegro.pl/uzytkownik/Vorovitz

#allegro @allegropl #apple #macbook
  • 62
  • Odpowiedz
@keton123: Tego nie wiem, z tego co pisał na początku to raczej jednorazowa historia, chyba zamawiał część dla siebie. IMHO lepiej trzymać się Pana Marka z car4vip, solidna firma z dużą historią zadowolonych. Ja akurat zdecydowałem się kupować u Vorovitz, bo była jeszcze lepsza cena, szybsza dostawa i nowy sprzedający, którego chciałem przetestować.
  • Odpowiedz
@szymko1995: Pytam z ciekawosci, bo ceny wtedy mial troche lepsze, ale obecnie Marek z promo Alle jest nie do pobicia. No i jest jeszcze konkurencja ArtisTechPL, ale na razie dopiero sie rozkreca. Roznice niewielkie i wole poki co kupowac ze znanego zrodla :)
  • Odpowiedz
@kalosz3000: Car4VIP jest sprawdzony, kupowałem 2-krotnie, więc nie masz się czego obawiać. Wątek dotyczy sprzedawcy Vorovitz. Kupiłem bo był taniej niż u Pana Marka i z szybszą (na stronie) dostawą.
  • Odpowiedz