Wpis z mikrobloga

@Szczykawa: nie czaję co ludzie do niego mają, rozumiem, że nie wszystkim jego materiały muszą się podobać, też wolę innych prowadzących, ale niektórzy chyba nienawidzą go za to, że nietypowo się ubiera xD
  • Odpowiedz
@DonWieprzu: mnie drażni trochę stylem bycia ale po prostu nie oglądam jego materiałów chyba, że jakiś temat mnie bardzo interesuje ale wtedy nie narzekam bo wiem w co wchodzę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@DonWieprzu: @orzel-jastrzab: @gris123: To jest taki typ człowieka, którego ktoś przyprowadza na imprezę i wszystkich #!$%@?, a wydaje mu się, że go wszyscy lubią. Niektóre jego materiały to taki cringe, że o #!$%@? złoty (tatuaże w grach ftw ()). No i jego spekulacje i przemyślenia z dupy. #!$%@? 15 minut materiału o dupie Maryni, na dodatek nijak się mające do rzeczywistości. Na dodatek sepleni i
  • Odpowiedz
To jest taki typ człowieka, którego ktoś przyprowadza na imprezę


@franaa: tylko jego nikt nigdzie nie przyprowadza, jak ktoś nie lubi jego materiałów to niech ich nie ogląda po prostu, a nie go wyzywa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kedlov: Ja nie złapałem, wiem że na zdjęciu jest Rola. Odpowiedziałem na pytanie dlaczego hejtuje się łysego z tvgry :P
  • Odpowiedz