Wpis z mikrobloga

@szwedes: murwa 10 osoba mnie edukuje o funkcjonowaniu Norweskich sił zbrojnych, w tej nitce chodziło o argumenty z drewna (jak w pic relu-OP), ale najwidoczniej uwikłałem się w jakąś wojnę Lewacko-Prawacką i powiadomień od zaebania. Pi***ole to usuwam to gówno
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: Przedstaw mi jak wyglada wyborca prawicowy i jakie partię ma do wyboru, które są prawicowe i zgodne z jego ideami. Bo od PiS to VVD w Holandii jest nawet bardziej prawicowe, a jest za związkami jednopłciowymi i aborcją. PIS to lewica na dwoch płaszczyznach 2/3 VVD 1/3 . Myślę, że mało znasz prawicowców z krwi i kości
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: Chodzi o konserwatystów, a więc w Polsce byliby to wyborcy PiS i konfy. Takie wytykanie sobie średniej jest bez sensu, no ale to ty zacząłeś :) Na dodatek wykonałeś przy tym jeszcze fikołka łącząc ze sobą 2 informacje, sugerując że korelacja nie jest przypadkowa.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: konserwatyzm goslodarczy czy polityczny? Dla mnie lewaki to PiSowcy przede wszystkim, krórzy stoją za podatkami i rozdawnictwem. Tobie ciągle chodzi o aksjologiczny, a dla mnie on nie ma zadnego znaczenia. Biskup PiSowiec jest na równi z Razemkiem za wprowadzeniem większych podatków dochodowych.
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: Możesz sobie przyjąć nawet, że konfa to lewaki, ale każdy wie o co chodzi. Oczywiście chodzi o konserwatyzm światopoglądowy. W ogóle ciekawe kto dla ciebie jest prawakiem, bo konfiarze (częśćnarodowa) też gospodarczo są socjaluchami
  • Odpowiedz
Następne wybory wygrają socjaliści czyli lewacy. Nie wiem którzy bo nie mają wpisane tego w nazwy partii. @szybki_zuk: Partie które mają 2/3 w 3 płaszczyznach. Gospodarka, Polityka, Aksjologia. Wytłumaczyć Ci czym się charakteryzuje lewica i prawica w kazdych tych płaszczyznach osobno? Myślę, że świadomość polityczna jest za mała to możesz uważać pis za prawice. Haha. Konfa ma 2/3 w stronę prawicy jednak nie przemawia do mnie w niej wiele rzeczy,
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: PiS to sanacja, która się nie udała. To tak jakbyś gotował i chciał sanacje na twardo niczym jajko ale wyszedł PiS pękł rozlał się i skisł. Przy czym Sanacja to coś paskudnego trzymanego w bunkrze pod ziemią gdzie nikt nie chce zaglądać. Jestem obywatelem Kosmosu i mam bekę z lewaków
  • Odpowiedz