Wpis z mikrobloga

@Flo44LJA: Ale mnie Pan porobił, nie wiem, czy po takim ciosie się podniosę. Pański wskaźnik IQ przytłacza mnie swoimi gabarytami, o Wielki Myślicielu Narodu.

Tak swoją drogą, patrząc na partie rządzące w Polsce można dojść do innych wniosków względem powiązania poglądów i IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mastergame1311: komunizm nie istniał i nie istnieje. Beka jest z socjalizmu lewicowego. Lewactwo to Ci co chcą podatkować wszystko. Lewactwo to Ci, którzy walcząc o wolność są przy tym hipokrytami i używają podwojnych standardów.
  • Odpowiedz
Czyli PiS i pół kraju, które na nich zagłosowało to lewactwo? Kurde, człowiek uczy się nowych rzeczy codziennie (wykop się obsrał i komentarz musiałem napisać znowu, temu usunięty).
  • Odpowiedz
@mastergame1311: PiS to Sanacja vol. 2. Tylko bardziej nieudany niż poprzednicy. Co mnie jakieś lgbt obchodzi. Do puki nie atakują wolności innych. PiS to populizm rydzykowo chadecki. Skrajnie Lewicowy gospodarczo, ktory w TVP szczyci się programami socjalnymi i podatkami. Ideowo na gruncie wspierania KK zdobywają głosy naiwnych katolików. Jednak ludzie tęczowi jawnie walczą z kościołem, więc i wychodzi wojenka na wyniszczenie, a nie o wolność. Orają się na każdym kroku.
  • Odpowiedz