Wpis z mikrobloga

@Flo44LJA: ciekawe tezy, ja za to znajdę Ci bez problemu źródło, które podaje, że średnie iq społeczeństw akurat rośnie i to nawet pomimo, że testy są regularnie aktualizowane i dzisiejsze 100 iq nie jest równe temu z np lat 80

Więc może sam poziom inteligencji się nie zmienia a zmienia się tylko wartość liczbowa przez zmiany w testach?
  • Odpowiedz
To o was dzieciaczki 2000 w górę


@Flo44LJA: Pod warunkiem, że pochodzą z Norwegii, bo tego kraju dotyczy pierwszy artykuł. W większości krajów średnie IQ rośnie.
  • Odpowiedz
"Lewaki" raczej nie idą do wojska, tylko "prawaki" właśnie ¯_(ツ)_/¯


@eb8a: ale wiesz, że to dotyczyło poborowych, a nie ochotników, więc liczyli wszystkich? XD

Tobie serio spadło chyba te IQ, skoro nie pomyślałeś że w kraju liczącym 5 mln ludzi, 790 tysięcy żołnierzy zawodowych to trochę dużo, bo to by oznaczało, że przez ostatnie 50 lat co 6 Norweg był w wojsku zawodowym XD
  • Odpowiedz
@skitarii: Czemu na wstępie aż tak osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°) chciałem tylko poczęstować Op-a jego własną logiką. Jego artykuł mówił tylko o kandydatach, zero info o proporcji zawodowy-pobór itp, poza tym jeszcze pozostaje kwestia proporcji kobiet do mężczyzn, co by jeszcze bardziej rozbiło jakiekolwiek większe wnioskowanie
  • Odpowiedz
@Flo44LJA a to nie jest przeciez tak ze spada bo jestesmy coraz inteligentniejsi XDD? Przeciec 100 IQ to srednia inteligencja spoleczenstwa. Jesli jest coraz wiecej inteligentniejszych ludzi to IQ innych jednostek spada na rzecz tych inteligentniejszych XD
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: Nie chce mi się szukać, ale jestem prawie pewien, że z pokolenia na pokolenia IQ wzrasta (z tym, że testy są aktualizowane, żeby średnia była +/- 100)
  • Odpowiedz
@eb8a: wnioskowanie opa jest głupie, ale do tego wystarczy powiedzieć, że korelacja to nie przyczynowość i to, że w Norwegii IQ spada wśród poborowych, nie znaczy, że w Polsce też spada
  • Odpowiedz
@skitarii: to nawet nie jest wnioskowanie, tylko dogryzanie na zasadzie Prawaki vs Lewaki ¯\_(ツ)_/¯ale cóż, jak się bawić to się bawić, ale na zasadach OP-a
  • Odpowiedz
@Flo44LJA: świetnie zauwazypes korelację( ͡° ͜ʖ ͡°) przeloczysz też ilość żółtych tramwajów w stosunku do liczby zachorowań na raka trzustki? Będzie to miało tyle samo sensu
  • Odpowiedz
  • 0
Wy to jesteście debile. Lewaki, prawaki. Gnojom po prostu nie chce się uczyć. I tyle w temacie.

Przyczyn deszczu szukacie w piwnicy.
  • Odpowiedz