Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie, śmiejecie się ze mnie, ale sama złożyłam biurko, komodę i szafkę z ikei i jestem dumna. Małymi krokami do przodu w samodzielność. Dla kogoś, kto w siebie nie wierzy i ma niską samoocenę, dla kogoś kto był wyręczany przez całe życie, przez mamę, potem chłopaków (byłam w dwóch długich związkach), to jest dużo. Umiem, potrafię.
Śmieszne, bo jednocześnie prowadzę swoją działalność, jestem programistką, ogarniam dużo rzeczy, ale to złożenie głupich mebli jest dla mnie powodem do dumy ()

Pijcie ze mną kompot #chwalesie #samotnosc
  • 14
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że za kilka lat będziesz tak świadoma kobieta, że napiszesz:

"złożyłam biurko i szafkę z Ikei, jestem tak z siebie dumna, że nie macie pojęcia".

Małymi krokami do celu, nie poddawaj się.
  • Odpowiedz
@maniabania: wszystko jest kwestią narzędzi - od klepania kodu możesz mieć RSI, które jest gorsze.

Ja do skręcania Ikeowego Paxa się przygotowałem, przeczytałem manual i stwierdziłem, że bez inwestycji w gównowkrętarke się nie obejdzie. ~20 złota za najtańszy szrot z allegro rok temu to była świetna inwestycja, używam do dzisiaj.

  • Odpowiedz
@maniabania: no to taka sobie działalność prawdę mówiąc, ale przynajmniej człowiek nabywa przykre doświadczenie samodzielnego przelewania podatków. Nawet ten VAT boli pomimo tego że te kilka tysięcy i tak się nie należy.
  • Odpowiedz