Wpis z mikrobloga

Mam ubezpieczenie do końca września wykupione przez poprzedniego właściciela samochodu. Po kupnie oczywiście zarejestrowałem samochód na siebie i dostałem pismo z ubezpieczalni że trzeba coś dopłacić w ciągu 7 dni. Jak zapłaciłem póżniej ale nie dostałem żadnego pisma o rozwiązaniu umowy to mam dalej ubezpieczenie? Bo na UFG nie znajduje ubezpieczenia na moje blachy a jedynie na win z danymi rejestracyjnymi poprzedniego właściciela. Powinienem sie martwić?
#ubezpieczenie
  • 10
  • Odpowiedz
@jadalny_kasztan: dzieki. Dzisiaj mam niezły młyn z tym xD Typ mi wjechal lekko w tył. Wziąłem 400 zł bo jakies pierdoły ktore juz naprawiłem. Po powrocie do domu ojciec że z oc bym wyciagnał z 3k to juz byłem 2600 na stracie xD Teraz myślałem ze nie mam OC to bym musiał to 5k zapłacić ale w sumie chyba nie musze to tak jakbym zarobił 2400 zł.
  • Odpowiedz
dzieki. Dzisiaj mam niezły młyn z tym xD Typ mi wjechal lekko w tył. Wziąłem 400 zł bo jakies pierdoły ktore juz naprawiłem. Po powrocie do domu ojciec że z oc bym wyciagnał z 3k to juz byłem 2600 na stracie xD Teraz myślałem ze nie mam OC to bym musiał to 5k zapłacić ale w sumie chyba nie musze to tak jakbym zarobił 2400 zł.


@MCLemur: #!$%@?... poza tym
  • Odpowiedz