Wpis z mikrobloga

Ojj już nie pamiętam kiedy tak bardzo się zasoliłem przy jakiejś grze. Staram się ogólnie nie irytować grając ale Borderlandsy 2 to już przegięcie xd poziom trudności w niektórych momentach tam jest absurdalny... Do tego wybrałem postać która jest jakimś #!$%@? karłem o czym nie miałem pojęcia. No chyba, że każda postać ma taki widok z oczu xd Niby nic ale tak strasznie to irytuje podczas gry. Ciągle mam wrażenie jakbym bez przerwy chodził kucając xddd i teraz nie wiem czy zaczynać grać od nowa póki jeszcze dużo nie przeszedłem czy co xd Jaką postacią Wam się najlepiej grało?
#borderlands #borderlands2
  • 5
@chrusto: Gunzerker jest jedną z mocniejszych postaci w endgame (może i najlepszą), choć niewylevelowany może faktycznie nie porywać.

Wylevelowałem wszystkie postacie do maksymalnych poziomów (Krieg do 80 + OP10, reszta była robiona przed ostatnim DLC do 72 + OP8), i mi osobiście najprzyjemniej grało się trójką Krieg, Axton i Maya. Salvador był mocny ale jednak nudny trochę, Zer0 na papierze był pode mnie skrojony...ale przyznam, że nie umiałem nim grać w
@yojo2 no zacząłem grać właśnie Axtonem bo w jedynce dobrze mi się grało Rolandem. Narazie przy nim zostanę.
Żeby wylevelować wszystkie postacie na maksa to kurcze, ile czasu potrzeba!
Gunzerker może w endgame rzeczywiście jest super ale na początku w porównaniu z Axtonem to ogromna różnica według mnie.
@chrusto: mi ponad 1000 godzin na Steamie stuknęło, ale pewnie da się szybciej :P

Graj tym kto ci najbardziej odpowiada, przecież o to w tym chodzi żeby się dobrze bawić ;) W każdym razie często jest tak, że wylevelowana postać kompletnie zmienia swój styl gry. Przykładowo dla wielu gra Kriegiem się zaczyna od 31 poziomu, bo wtedy ma wystarczająco skill pointów na ostatni skill z wybranego drzewa (większość się decyduje na