Wpis z mikrobloga

@Jailer: Nigdy nie obejrzałem Harrego Pottera w całości. Trochę wyrywkowo jakieś pojedyncze części. Coś straciłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jailer:
Nie mogę się doczekać kolejnego maratonu ʕʔ
Tylko żeby jeszcze biauek ogarnął serwery bo to nie jest śmieszne jak dodajesz wpis na apce mobilnej i widać go dopiero minutę później ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szrono: Wzbraniałem się długie lata przed oglądaniem, chciałem być alternatywny. A potem wciągnąłem wszystkie części w 2 dni.

Fabuła jest o tyle fajna, że zaczyna się bardzo wesoło i kolorowo, a od 3/4 części zaczyna się robić coraz mroczniej.
  • Odpowiedz
@kszychu: Pierwsze trzy części są spoko - Są to bardziej takie, jakby to nazwać - Filmy detektywistyczne w świecie magii - Jest jakaś tajemnica, jakiś macguffin (w postaci czy to osoby, czy to przedmiotu, czy to miejsca)...I po prostu fajnie się to ogląda...

Od 4 części wzwyż Miałem odczucie, że to jest film akcji, gdzie zamiast spluw, używają różdżek...

Czwarta i piąta część były takie Meh - Zwłaszcza po obejrzeniu (i przeczytaniu) więźnia azkabanu, który na tle reszty filmów zarówno przed nim, jak i po nim, wyróżniał się atmosferą, montażem i
  • Odpowiedz