Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
szukam kogoś kto ma żylaki powrózka nasiennego bo sam nie wiem czy mam czy mi sie wydaje. Otóż podczas samobadania nie zawsze je wyczuwam ale od jakiegoś czasu czesto się tam macam bo boli mnie udo co promieniuje wyzej ale mam.prace stojącą i bóle miesni nóg to raczej codziennosc. No wiec jak leże to nie czuć nic dziwnego, jak chodze to też nie zawsze czuć, nieraz napinam brzuch i nie czuć kompletnie nic a nieraz jednak coś sie powieksza podczas napinania brzucha. Zauwazylem ze zazwyczaj gdy dłuzej siedze ( np na toalecie ) i wstane to wtedy cos czuć ale własnie nie zawsze. Myślalem że te żylaki powinno sie czuć praktycznie cały czas podczas macania itp ale nieraz biore prysznic czy rano czy wieczorem i stoje dlugo i chociaz bym sie zesrał z napinania to nic sie nie powieksza a innym razem cos jest wyczuwalne. Nie mam kogo sie poradzić czy to normalne czy nie. W moim miescie jest 2 urologow ktorzy aktualnie nie przyjmuja z powodu kowidu a najblizej mam jakies 80-90 km do urologa i ciężko sie zebrać powiedzcie jak to jest u was.
#jadra #urolog #urologia #meskiezdrowie #niebieskiepaski #zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60254b267d1b49000a92c078
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

czy to że czasami coś sie powieksza w mosznie a czasami nie jest normalne?

  • tak 44.4% (4)
  • nie 55.6% (5)

Oddanych głosów: 9

  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: żylaki powrózka nasiennego ma ~95% mężczyzn więc to nie jest nic strasznego - taką mamy budowę ciała i nie ma tutaj znaczenia tryb życia/pracy. Jeżeli się nie powiększają to nawet urolog nic z nimi nie będzie robił. Mi urolog zaproponował że mogę zrobić badanie nasienia. Oczywiście zalecam wizytę u urologa jak tylko będzie taka możliwość.