Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: Szarpanki raz opowiadał, że udawał angola jak nie miał na jedzenie i tam jedna p0lka brała kase od swoich friendzonowych i mu burgery kupowała. No i w nocy bolcowanko, ale jaki to był odcinek to nie pamiętam
  • Odpowiedz
@CancerLight: 2 lata temu kiedy ostatni raz bylem w klubie to bylo podrywane, z 2 wymienilem sie fb, pogadałem w lozy itd Jedna dała się dotykać a okazało się że ma chłopaka XDD kilka dni pozniej pytala sie czy gdzies tam wychodze do innego klubu ale ją olałem.

A co do wkręcania to nie, mam tindera ale nie ma obecnie dobrej kamery miejskiej online więc narazie sobie odpuscilem
  • Odpowiedz
@serek_heterogenizowany: Kumpel raz opowiadał że miał taką sytuację i był za głupi żeby to wymyśleć także to prawda moim zdaniem.

Wszedł w Krakowie do afery za wycieczką skandynawów (w krk wśród obcokrajowców popularne jest zwiedzanie klubów z przewodnikiem xD). Zaczął gadać z jednym Norwegiem po angielsku (sam jest wyższym blondynem). Norweg wziął poleciał jakąś lochę rwać a kumpel jej koleżankę. No i z rozmachu zaczął gadać z nią po angielsku xD
  • Odpowiedz