Wpis z mikrobloga

@AgentSpecjalnyCooper: z Zabierzowa masz bliżej do miasta niż np. z Huty. Która konkretnie okolica?
Komunikacyjnie masz tam niemal ideał, a jak wybudują nową obwodnicę to już będzie naprawdę spoko. Blisko lotnisko, autostrada, obwodnica, do centrum pociąg. Czego chcieć więcej? Wiele osiedli w Krakowie jest gorzej skomunikowanych.
@goferek: okolica Grubych Ryb, wiec do centrum i pkp okolo 1 km. Właśnie komunikacyjnie to naprawdę fajnie wygląda ale patrzę jeszcze w perspektywie lekarza, szkoły, jakiejś siłki czy zajęć dodatkowych. Czy to nie będzie tak, że i tak wszystko trzeba będzie w Krakowie załatwiać.
@AgentSpecjalnyCooper: wiadomo że musisz się liczyć z tym, że nie będziesz mieć wszystkiego w zasięgu buta tylko trzeba podjechać autem, ale np. na ROK masz stamtąd rzut beretem. Więc wyjazdów do Krakowa bym się nie obawiał. Siłka jest na pewno w business parku, inne tematy rekreacyjne na pewno też się znajdą.
@AgentSpecjalnyCooper: Mieszkałem w Zabierzowie przez prawie 18 lat więc mogę Ci sporo poopowiadać na ten temat. Busów jeździ sporo przez Zabierzów, jeżeli będziesz mieszkać koło Grubych Ryb to 238 jeździ dosyć często a nawet jeśli nie to zawsze możesz pojechać 248/278 i się przejść. Dużą wadą mieszkania bezpośrednio przy Śląskiej jest ilość tirów które tamtędy jeżdżą a wszystko przez to, że dużo osób woli wjechać na autostradę przed Chrzanowem i ominąć
@AgentSpecjalnyCooper: W Zabierzowie mieszkałem prawie od urodzenia więc przeprowadzka nie była moim pomysłem tylko moich rodziców wtedy. Głównym powodem był brak chęci na całkowity remont domu i zmiana otoczenia na spokojniejsze / bez sąsiadów. Później mieszkałem za Zabierzowem przez prawie 2 lata ale teraz jak jeżdżę odwiedzać rodziców w weekendy zimowe to powietrze jest tragiczne, nie jestem pewien jak teraz jest w samym Zabierzowie ale smog w okolicy jest ciężki do