Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@bastek66: #!$%@? porównała holokaust do sytuacji w USA, trochę odważne XD sama sobie jest winna, oczywiste, że korporacje nie chcą być reprezentowane przez takie osoby
  • Odpowiedz
@bastek66: W sensie, czy można porównywać jedno ludobójstwo do drugiego? Na niektórych płaszczyznach owszem, chociaż pewnie nie na wszystkich. Ona jednak porównała do ludobójstwa urojone prawackie prześladowanie republikanów ze względu na wygrana Bidena, więc nie wiem skąd ten fikołek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@szybki_lolo: Akurat w USA możesz dostać w pysk za noszenie czapki MAGA, popieranie Trumpa i niepopieranie BLM, więc to prześladowanie rzeczywiście ma miejsce.

Chociaż trochę przesadziła z tym porównaniem do Żydów.
  • Odpowiedz
Akurat w USA możesz dostać w pysk za noszenie czapki MAGA, popieranie Trumpa i niepopieranie BLM


@Korneliusz4: za czapkę MAGA prędzej spotka cię ostracyzm społeczny. Na #!$%@? może bardziej liczyć ktoś z fioletowymi włosami i to właśnie ze strony kogoś w czapce MAGA.
  • Odpowiedz
@szybki_lolo:

Ona jednak porównała do ludobójstwa urojone prawackie prześladowanie republikanów ze względu na wygrana Bidena, więc nie wiem skąd ten fikołek xD


Fikołka to ty walnąłeś akurat, bo ona nawet słowem nie wspomniała o sytuacji w Stanach. Lewactwo dopisało sobie do tego całą otoczkę, pomimo że w tym tweecie nie ma totalnie do czego się #!$%@?ć z technicznego punktu widzenia.
papaj42 - @szybki_lolo: 
 Ona jednak porównała do ludobójstwa urojone prawackie prześ...

źródło: comment_1613042956Co0N49PeiIDl18SosSgmSo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@papaj42: odnosiła się do sytuacji w stanach i rzekomego prześladowania republikanów od Trumpa, ale rozumiem, że dla kucujących jak coś nie jest nazwane konkretnym słowem to już kropki są nie do połączenia
  • Odpowiedz
@szybki_lolo: Kucujących XD niezły jesteś typie.

To nie jest śledztwo żebyś sobie kropki łączył, jej wypowiedź powinna być oceniana od pierwszego do ostatniego słowa, a nie na bazie twoich domysłów. To, jak ktoś ją interpretuje, to jest kwestia indywidualna. Dlaczego ma być osądzana za coś czego nie napisała?
  • Odpowiedz
@papaj42: Co ty bredzisz, kucu, jakie śledzctwo, słyszałeś o czymś takim jak kontekst? xD To nie jest trudne słowo, używa go się nie tylko w śledztwach albo również usprawiedliwiając wpadki JKM, więc słyszeć musiałeś na pewno xD
  • Odpowiedz
@szybki_lolo:

nazywanie kogoś kucem, bo nie zgadza się z twoją opinią

rozum i godność człowieka


Wybierz jedno.

Śmieszne, bo jakoś lewica nie brała nigdy pod uwagę kontekstu gdy chodziło o wypowiedzi JKM, więc to ja powinienem się ciebie pytać co bredzisz XD

Ale szkoda mi więcej czasu na wsiowego głupka, dla którego każdy z innym zdaniem na jakikolwiek temat jest korwinistą.
  • Odpowiedz