Wpis z mikrobloga

Ta oferta jest okej?

Na zadupiu w którym mieszkam wchodzi w grę tylko internet mobilny, nic ciekawszego od tej oferty nie znalazłem. Ogólnie te 250 GB + nieskończony internet w nocy mi wystarczy spokojnie no ale boli trochę ta aktywacja - mam zapłacić za kartę sim 50 złotych? pierwszy miesiąc to opłata 110 złotych - gdy inni operatorzy mają zniżki na start...

#orange #internet #internetmobilny #pytanie #pytaniedoeksperta
Lesrley - Ta oferta jest okej?

Na zadupiu w którym mieszkam wchodzi w grę tylko in...

źródło: comment_1612992219TbdHyH8EOzLIKx84oImzrU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@Lesrley popatrz na stronie btsearch gdzie masz najbliższy nadajnik i jakich operatorów. Osobiście ostatnio dość mocno siedzę w ofertach internetu LTE i wydaje mi się, że na ten moment oferta Play i T-Mobile jest najlepsza. Też miałem w pewnym momencie brać internet z Orange, natomiast transfer w nocy, mimo że nielimitowany, to prędkość jest ograniczona do 1 mb/s.
  • Odpowiedz
@Lesrley: Kup starter i sprawdz parametry zwlaszcza w godzinach szczytu. Podpiszesz umowe na dwa lata a pozniej sie okaze, ze moze lepiej dzialaja w twojej okolicy inni operatorzy komorkowi. Nie masz jakies radiowki w okolicy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: ostatnio zmieniłem plus na Orange. 2 nr przeniesione i jeden nowy. Szczerze to na początku wydawało mi się że net muli bardziej niż w plusie. Ta aktywacja też trochę mi zbiła ale teraz przyszedł rachunek 30 zł tylko.
  • Odpowiedz
@xzxzz: Tzn. internet w nocy działa tylko z prędkość do 1mb/s czy po aktywowaniu jakieś opcji?

Najlepszy zasięg mam z Orange i Plusa, T-mobile tak średnio a Play to tragedia totalna :/
  • Odpowiedz
  • 0
@Lesrley bez aktywacji tej opcji jest normalna prędkość i zjada pakiet, natomiast po aktywowaniu jest ograniczona do 1 mb/s i nie zjada transferu. A ile km masz do najbliższego BTS? Możliwe że T-Mobile z anteną kierunkową będzie lepszym wyborem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lesrley plus jakby Ci się pakiet skończył, to w Orange nie ma żadnej sensownej opcji dokupienia dodatkowego pakietu. W Play jak mi się skończy, to mogę dokupić 2x po 100 GB, za pierwszym razem za 20 zł, za drugim razem za 25 zł.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lesrley: Mój brat przeprowadził się na wieś, gdzie Orange miało dobry zasięg i poleciłem mu Orange flex. Płaci 25 zł, w którym jest mało internetu, bo 15 GB, ale wykupijesz tam tzw. videopass za 10 zł i masz nieograniczony dostęp do hbo, Netflix, YouTube i chyba wppilot. Jeżeli nie ściągasz plików, to fajny klimat, bo w sumie, za 35 zł możesz korzystać z tych platform bez ograniczeń.
  • Odpowiedz
  • 1
@zpue ta opcja jest super, natomiast działa ona tylko w aplikacji telefonu. Przy wykorzystaniu telefonu jako hotspot transfer zapewne będzie malał
  • Odpowiedz
@xzxzz: Niby nadajnik Pleya i Orange są w podobnej odległości, ogólnie na zadupiu w którym mieszkam każdy internet będzie słabo chodził :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xzxzz: nie, bo telefon działa jak router, tworzysz hotspota, który udostępnia internet i ty łączysz się z nim przez wifi i korzystasz z tego bez ograniczeń. Za pewne on kupi sobie osobny router do tego, więc tym bardziej nie ma z tym problemu.
  • Odpowiedz