Wpis z mikrobloga

Ta oferta jest okej?

Na zadupiu w którym mieszkam wchodzi w grę tylko internet mobilny, nic ciekawszego od tej oferty nie znalazłem. Ogólnie te 250 GB + nieskończony internet w nocy mi wystarczy spokojnie no ale boli trochę ta aktywacja - mam zapłacić za kartę sim 50 złotych? pierwszy miesiąc to opłata 110 złotych - gdy inni operatorzy mają zniżki na start...

#orange #internet #internetmobilny #pytanie #pytaniedoeksperta
Lesrley - Ta oferta jest okej?

Na zadupiu w którym mieszkam wchodzi w grę tylko in...

źródło: comment_1612992219TbdHyH8EOzLIKx84oImzrU.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 1
@zpue podoba opcja jest w Play, które działa na zasadzie "dobrowolnego przekazania danych przez właścicieli aplikacji streamingowych". Konsekwencją tego jest to, że jeśli mam kartę SIM w modemie, a z telewizora jestem połączony przez wi-fi z internetem to po prostu operator nie widzi czy ja korzystam na tv z netflixa czy czegoś innego. Podobna informacja jest zawarta na stronie operatora (Play), że ta opcja nie działa po wifi, więc wydaje mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@xzxzz: Korzystałem z tego przez lipiec i sierpień, a mój brak korzysta od paru miesięcy. Sprawdzone i działa bez zarzutów, tak jak opisywałem wyżej.
  • Odpowiedz
@Lesrley: Mój brat przeprowadził się na wieś, gdzie Orange miało dobry zasięg i poleciłem mu Orange flex. Płaci 25 zł, w którym jest mało internetu, bo 15 GB, ale wykupijesz tam tzw. videopass za 10 zł i masz nieograniczony dostęp do hbo, Netflix, YouTube i chyba wppilot. Jeżeli nie ściągasz plików, to fajny klimat, bo w sumie, za 35 zł możesz korzystać z tych platform bez ograniczeń.


Ja bym tu
  • Odpowiedz