Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego PiS robi nam dyktaturę? Bo wystarczy być obojętnym żeby zło zatriumfowało. Może i PiS przejmuje media ale Sikorski powiedział brzydkie słowa. Może i mamy najbardziej restrykcyjne prawo aborcyjne w Europie ale Peło jadło ośmiorniczki. Może i PiS kombinuje z ordynacją wyborczą i zionie propagandą niczym z PRL-u, ale wcześniej tylko tefałen kłamał. Pamiętajmy, że rządy tych populistów, zawdzięczamy między innymi symestrystom, którzy siedzą i spokojnie przyglądają się zawłaszczaniu demokracji, spokojnie obserwując ten proces i mówiąc że obie strony są w błędzie. Obudzicie się dopiero, jak już nie będziecie mogli głosować, bo partia uzna, że nie potrzebujecie takiego prawa. Zawsze możecie wtedy powiedzieć, że peło też dobrze by nie zrobiło.
Z dedykacją dla kolegi symestrysty: https://www.wykop.pl/link/5949121/comment/88047853/#comment-88047853
#neuropa #bekazpisu #tvpis #4konserwy #bekazsymestrystow
  • 35
@Bounty ja w następnych wyborach nie zamierzam głosować nie ma partii , która była by odpowiednia dla Polski w jakiej chciał bym żyć a zmiana na jedną z 2 opcji , które są zdeprawowane i skorumpowane nie jest zmianą change my mind
@PiccoloGrande: Mirku, wykop to taki portal na którym można pisać to co się obecnie ma na myśli. Nie zamierzam sobie robić płonnych nadziei, bo nie wierzę że PiS przegra. Ze swojej strony chce dołożyć każdego starania, żeby żyć w normalnym państwie, więc szkaluje pisiorow ile wlezie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bounty: to PO zaczęło tę wojenkę i mamy teraz praktycznie dwupartyjność. Ludzi się wyzywa od symetrystów, a to nie ich wina, że obie strony są siebie warte. Mnie to ni ziębi, nie grzeje, na PO nigdy nie zagłosuję, bo już raz mnie oszukali i okradli, a na Pis z wiadomych względów. Na wybory chodzę. Pozdro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bounty: trudne pytanie. Jest coś takiego jak honor, a poza tym Polska może potrzebuje znowu takiego wstrząsu jak w '89 by się ogarnąć i wykształcić nową elitę polityczną. Czasem trzeba sięgnąć dna, by się mieć od czego odbić.
Ludzie wolą być niewolnikami a to wszystko przez #!$%@? socjalizm który się szerzy wszystko wszystkim się należy nawet za siedzenie na bezrobociu pan da , pan pozwoli, pan nakarmi.