Wpis z mikrobloga

Mam mega trudne pytanie stąd szukam odpowiedzi u najbardziej kompetentynch osób i wylądowałem tutaj, myśląc że znajdę na nie właściwą odpowiedź - otóż: Jest mega syf na świecie, korona paraliżuje świat. Nagle jak z niebów ujawnia się zbafca - Pfiser i mówi: mam szczepionkem, dawać łapy i piniondze. Miesiąc później: mam piniondze, nie mam szczepionki - bo nie. I tu pytanie: dlaczego? Każdy mówi o braku szczepionki ale nikt nie podaje przyczyny jej braku WTF? #kiciochpyta #szczepienia #koronawirus #covid19
  • 5
@edekzkredek:
Jest kilka możliwych przyczyn.

1. Atak hakerski, jakieś niewygodne informacje mogły wyciec dotyczące np. jakości i/lub bezpieczeństwa szczepionki https://polskatimes.pl/hakerski-atak-na-europejska-agencje-lekow-wykradziono-dane-pfizera-i-biontech-o-szczepionkach-na-covid19/ar/c14-15338150

2. Nie chodzi o to, żeby złapać króliczka, ale żeby go gonić. Nie są jeszcze gotowi na wprowadzenie totalnego zamordyzmu i kontroli, brakuje systemów.

3. Kontynuacja pkt 2 powyżej - granie na zmęczenie plepsu :) Chodzi o #!$%@? i wykończenie jak największej liczby ludzi. Taki zmęczony i sfrustrowany plebs zgodzi się
dlaczego? Każdy mówi o braku szczepionki ale nikt nie podaje przyczyny jej braku WTF?


@edekzkredek: przecież jeśli chodzi o Europę, to Pfizer otwarcie mówi o remoncie zakładu gdzie produkują szczepionki, aby móc produkować więcej. I informacja o tym jest w praktycznie każdym źródle mówiącym to zmniejszeniu dostaw od Pfizera.