Wpis z mikrobloga

Opozycja polityczna w Polsce powinna przyjąć taktykę "zawłaszczenia" osoby Lecha Kaczyńskiego. Na każdym kroku udowadniać jego bratu, Jarosławowi, że zawsze był tym gorszym bliźniakiem i nie dorasta Lechowi nawet do pięt. Oczywiście taka strategia wymaga obrzydliwej mitologizacji ś.p. Prezydenta i jego notorycznym wybielaniu, ale cała ta technika służyłaby wyłącznie postawieniu Jarosława obok Lecha na zasadzie kontrastu. Bezustanna deprecjacja postaci Jarosława Kaczyńskiego i przypisywanie wszelkich sukcesów (czego?) braci Kaczyńskich wyłącznie Lechowi i uświadamianie Jarosława, że w przeciwieństwie do brata jest nikim, w końcu doprowadziłoby do utraty kontroli nad sobą Jarka.

Brutalne, być może niegodziwe. Ale podejrzewam, że skuteczne.

#bekazpisu
T.....s - Opozycja polityczna w Polsce powinna przyjąć taktykę "zawłaszczenia" osoby ...

źródło: comment_1612964951RMojilmNHcu3YHIqspBfGi.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tom_Venus: wstawiałem to jak zaczął się strajk kobiet, ale za każdym razem mi się jakoś przypomina.

Sto tysięcy na pomnik! Ja bym dwa kroć łożył;

Gdyby Staś by skamieniał, a Jan Trzeci ożył.
  • Odpowiedz
zaraz Lechu będzie waszym świętym. XD


@Jestembogaty No nie sądzę XD Przecież chodzi mi jedynie o to jak wyprowadzić z równowagi karakana, np te wspomniane posłanki zamiast skandować durne "będziesz siedział" co wiadomo że nigdy nie nastąpi to mogłyby pytać go o to dlaczego tak zrobił skoro brat mówił całkowicie inaczej. Albo TVN mógł to trochę pogrillowac, albo jakiś dziennikarz pytać, szkoda że tego nie zrobili.
  • Odpowiedz
@Tom_Venus: wątpię żeby coś dało. Już nie raz tracił kontrolę nad sobą. Wrzeszczał że zabili mi brata albo to jego orędzie w trakcie protestów. Polacy niestety to głupi naród i mają w dupie wszystko
  • Odpowiedz