Wpis z mikrobloga

@benzdealer: wczoraj oglądałem jakiś skrót na Twitchu, kilka ziomków piekło pizze, każdy miał przygotować inną, i była laska, która zrobiła pizzę wegańską z własnoręcznie przygotowanym wegańskim tuńczykiem... potem dodała, że zrobiła go z tofu.
wegańskie zwierzęta xD W sumie to Billy Brama opłaca badania nad hodowaniem sztucznego mięsa. Ciekawe czy będzie takie dobre jak dzieci z in vitro? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Weganizm to "dieta" promowana przez globalistów aby osłabić fiz i psychicznie całe pokolenia ludzi . Ktoś kto jest weganem po paru latach jest chorym słabym człowiekiem . Który nie ma szans obronić anie siebie a tymbardziej swojej rodziny. Polecam kanał
Pobierz ShineLow - > wegańskie zwierzęta xD W sumie to Billy Brama opłaca badania nad hodowan...
źródło: comment_16129586158XdBClKlVQ1hQKdhDD50uU.jpg
@benzdealer: @ShineLow: Jak pracowałem w górach w schronisku to był stały klient Słowak co zawsze na skiturach codziennie przychodził, zarzekał się że nie może jeść glutenu więc zamawiał zawsze frytki. Żarł je pół roku codziennie kiedyś postanowiłem przeczytać skład tych frytek i się okazuje że miały gluten, oczywiście przestał je kupować a zawsze mówił że po glutenie ma wysypki itd, jakoś nic mu pół roku nie było. Także nie są