Wpis z mikrobloga

Warto przejść z keto na carnivore? Zauważyłeś jakieś różnice w samopoczuciu, ogólnym zdrowiu?


@iwn37: To można tylko sprawdzić eksperymentalnie, na sobie. Keto jako takiego nie toleruję (za mało białka, za dużo tłuszczu) więc nie mam za wiele porównania.
  • Odpowiedz
Warto przejść z keto na carnivore? Zauważyłeś jakieś różnice w samopoczuciu, ogólnym zdrowiu?


@iwn37: Byłem na keto rok o 2 miesiące (mniej-więcej) a teraz od pozątku roku carnivore. Zrobiłem to, bo mi sie dieta nieco rozlazła i przestałem chudnąć a nawet leciutko przytyłem. Postanowiłem dociąć dietę a jak docinać to na maxa i tak zrobił mi sie crnivor i to nawet ograniczony, bo wyciąłem więksość nabiału.
Plusy są takie, że wiem
  • Odpowiedz
@luk04330: w zasadzie to o czym mowisz, to już mam na keto, dlatego zastanawiam się czy rzeczywiście warto. Nie słyszałem ani jednego negatywnego świadectwa, a tez nauka pod tym kątem wyglada dość bezpiecznie. U mnie celem jest nadmiar kaloryczny pod bosybuilding który już na keto jest dość trudny.
  • Odpowiedz
U mnie celem jest nadmiar kaloryczny pod bosybuilding który już na keto jest dość trudny.


@iwn37: Przepraszam ale nie rozumiem co tu napisałeś. Możesz jakoś bardziej jak dla laika abym mógł się odnieśc :-)
  • Odpowiedz
@luk04330: Moim celem dietetycznym jest osiągniecie nadwyżki kalorycznej w celu zwiększenia masy mięśniowej przy ćwiczeniach siłowych, co jest trudne do osiągnięcia na diecie ketogenicznej przez ograniczenie apetytu :)
  • Odpowiedz
@iwn37: Jedną literkę przekręciło i już spanikowałem, że nie wiem o czym mowa. No tak, na keto a na carnivore laknienie spada i nadwyżka kaloryczna jest serio trudna. Nie pachaj się w carnivore jak zależy Ci na nadwyzce, no chyba, że będziesz cierpiał i wpychał na siłę w siebie kalorie. W sumei to jeśłi nie masz dodatkowych, specjalnych oczekiwań to nawet keto jest nie dla Ciebie, bo jednak węglami to podbikesz
  • Odpowiedz