Wpis z mikrobloga

Cześć, przymierzam się do zakupu kabrioleta i w moim przedziale cenowym znalazłem dwa samochody, które mnie interesują. Oba to ten sam model.
1. Blacharsko igła, podłoga i progi idealnie zadbane, wnętrze czyste, dach rozdarty w dwóch miejscach. Gość Niemiec, wydaje się uczciwy. Wymieniony rozrząd i wszystkie filtry. BRAK KLIMATYZACJI
2. Blacharsko w kilku miejscach rysy, końcówki progów do zrobienia, na tylnej klapie jest szpachel, ale Pan mówi, ze ma klapę w tym kolorze i podmieni jak będę chciał. Wnętrze czyste i zadbane. Wymieniony rozrząd. Dach cały. Cena 1/6 wyższa. Samochód z polski, ale do rejestracji, sprzedawca wydaje się uczciwy, mówi o wszystkich wadach i zaletach. KLIMATYZACJA.
Który byście brali? Mam trochę dysonans, bo nie wyobrazam sobie jazdy bez klimatyzacji, ale tez nie mam zamiaru cały czas spawać mu reperaturek i malować.
#samochody #mechanikasamochodowa #kiciochpyta #cabrio #kabriolet
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nild: jak jest ponad 30 stopni to otwarty dach nie pomaga. Włączasz wtedy klimę żeby na ciebie chłodne powietrze wiało. Takze nie bierz auta bez klimy, no chyba że będziesz jeździł tylko na wiosnę ewentualnie na jesieni
@blackphoenix: Mam jeszcze drugi, ten ma być tylko do stania w garażu i wyjazdu raz na jakiś czas do różowego (300km), albo trochę po mieście.
@solidsnake7: Mieszkam na prowincji, wiec raczej mnie korki nie dotyczą, ewentualnie chwilowe
Chodzi o mazdę mx5 - młodzieńcze marzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nild: Słuchaj, jeżeli masz mx5 z pewną blacharką i Cię stać to sie nie zastanawiaj. Sam choruje na mx5 od wielu lat, ale żeby znaleźć taką co ma progi i podłogę i nie kosztuje miliony monet to cud. Dach sobie ogarniesz