Wpis z mikrobloga

Rozumiem kanały informacyjne ale jeśli kanały sportowe ekstra płatne typu polsat sport czy eleven zamiast dzisiejszych transmisji na żywo serwują swoim abonentom czarną planszę to jest tu delikatnie coś nie halo. Dobrze,ze na TVP SPort dzisiaj będzie coppa italia i puchar króla :) A tak w ogóle to ja jako zwykły Kowalski muszę płacić podatek od każdego żródła dochodu to dlaczego medialne koncerny nie mogą ?
  • Odpowiedz
@egon_olsen: a skąd wiedza, że nie płacą? Płacą miesięcznie więcej niż ty odprowadzisz przez całe swoje zawodowe życie. Płacą CIT, VAT. Podwójne opodatkowanie? Poprzyj takie rozwiązanie, aza chwilę zamiast wypłaty w pracy dostaniesz kartki na produkty, które wybierze ci Jarek.
  • Odpowiedz
@Rafer_uciekac: Zarabiają to płacą ale jakos od reklam nie chcą płacić, to chyba główne ich żródło dochodu ? ja też bym bardzo chętnie sobie wybrał, że na tym zarabiam najwięcej to nie chcę od tego podatku płacić.
  • Odpowiedz
@ThreeTree: Większość z tych kanałów (tvp, tvn, polsat i pokrewne) powinna być uważana jako coś szkodliwego, na równi z nikotyną i alkoholem. Tv oglądam (tzn. widzę) gdy jestem u rodziców, bo tam telewizja musi być włączona tak domyślnie. Jedni szczują na drugich, a potem w przerwie między reklamami dają albo tureckie seriale, polskie patodokumenty, szukanie staroci po garażach albo mam talent na lodzie sprzątając w kuchni. Na pewno są tam
  • Odpowiedz
@Kodak: ubolewam to tylko nad takimi ludźmi jak ty, bo albo się sprzedałeś, albo jesteś bardzo gł... Po jest niemieckie co doskonale widać na przykładzie tuska, PIS jest zydowskie z farbowanych lisów, mówią jedno, a robią dobrze izrealowi typowe by nabrać tym głupków.
  • Odpowiedz