Wpis z mikrobloga

#legia #pomeczowadychamikiego

1. Legia powinna ten mecz wygrac 7:2, ale 3:2 tez nie jest zle
2. Michniewicz mial taka mine po okazjach Skibickiego, ze nawet mlodemu troche wspolczulem co go czeka w przerwie meczu
3. A skad wiedzialem o minie Michniewicza? Bo Polsat zamiast pokazac mecz to pokazywal jakies dziwne powtorki i lawke rezerwowych
4. Bozydar Iwanow to tez niezly ananas, chyba nie kojarzyl wiekszosci pilkarzy, bo komentowal mocno bezosobowo. Bede dzis odmawial rozaniec za Canal Plus, aby nie doszlo do przejecia ekstraklasy przez Polsat. Nigdy
5. Obrona rywali rownie radosna jak sezon temu w ekstraklasie. Wybitny byl dzis Dabrowski, ktory zagral 90 minut, co jest wynikiem fantastycznym, zwazyszy na to, ze powinien dzis wylapac 2 czerwone i 5 zoltych kartek
7. Wieteska, to czas na transfer do zagranicznego klubu, moze byc tez Sosnowiec, nie bede wybrzydzal
8. Holownia - dla mnie w tym momencie najlepszy srodkowy obronca Legii i bede tej tezy bronil do konca. Mojego lub jego
9. Miszta moze pojsc droga Majeckiego. Wywoluje podobne elektryczne emocje, ale widze tez potencjal na niezla sprzedaz
10. Redaktor Stanowski mocno skrytykowal ostatnio Luquinhasa, ze ten nie ma liczb. Od tego czasu co mecz to bramka
  • 1
@miki4ever: Coś o Sliszu wypada dodać. Pierwszy mecz od dawna w którym miał realny, bezpośredni wpływ na wynik (w sensie, że na dobry wynik).
Nie wiem co z tym Lopesem, chcę się zmusić, by go lubić, by miał miejsce w Legii jako joker, ale ciągle coś mu nie wychodzi.
Biednego Kapustkę tam ostro drwale z Łodzi kiereszowali. Pani Kapustka dzisiaj będzie musiała sporo czasu spędzić na okładach.