Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#laptop #laptopy #komputery #pc #dysk #dysktwardy #hdd #ssd #awaria #niedzala #pracalicencjacka #studbaza #obrona #informatyka #windows #windows10

##!$%@? gram sobie w ce eska robię piu piu i nagle #!$%@?ło mi grę, mówię trudno uruchamiam komputer ponownie bo się zawiesił. I nagle słychać takie pi pi pi pi pi
Włączył się po dłuższej chwili, okazuje się że nie mam połowy programów i ciągle jest pi pi pi
Wchodzę w mój komputer a tam brakuje 3 partycji.

Wyciągam dysk wkładam do zewnętrznej stacji i co? I #!$%@? w drugim komputerze też nie widać i ciągle robi pi pi pi pi pi pi

BIOS też nie widzi żeby był podłączony. Dysk ma ok 3 lata.

Olał bym temat, ale na nim miałem pracę licencjacką która miałem wydrukować w piątek. Niestety nie mam żadnej kopii zapasowej bo ten dysk mi służył jako backup XDDDDDDDDD
A na pulpicie miałem skrót do pliku na tym dysku

Co mogę zrobić żeby dysk ruszyć aby Chociaż komputer go zobaczył i skanerem sprawdzić może coś odzyskać?

W lipcu powinienem się obronić ale mi się nie chciało i dopiero teraz napisałem pracę. Nie chcę jej pisać jeszcze raz. Proszę się nie śmiać w komentarzach
  • 14
Niestety nie mam żadnej kopii zapasowej bo ten dysk mi służył jako backup XDDDDDDDDD


@masieg: O matko...

Co mogę zrobić żeby dysk ruszyć aby Chociaż komputer go zobaczył i skanerem sprawdzić może coś odzyskać?


Niewiele. Jak nic nie wykrywa to pewnie jebła elektronika i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@masieg: to jakiś bait, nie można być tak głupim. Na pewno nie wysłałeś swojej pracy promotorowi do konsultacji, nie drukowałeś jej w żadnej części itp. I tak po prostu bez pomocy promotora miałeś ją wydrukować i co niby potem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rapsii: nie drukowałem bo po co? Promotor miał ostatnią kopie otrzymaną w kwietniu ubiegłego roku. Po zakończeniu nauki wyłączyli mi dostęp do maila z uczelni i nie mam nigdzie żadnej kopii ¯\_(ツ)_/¯
@kidi1: jak ktoś lubi tracić czas i pieniądze to można tak zrobić...

Kup dwa takie same dyski, podmień w nich elektronikę - żaden nie będzie działał, cofniesz zmiany i ożyją.
Tutaj słychać jakieś dziwne dźwięki z dysku - mechaniczny problem.