Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poklikałem tydzień w tego plejaka i coś nie czuję tego vibe. Odpalam sobie Horizon zero dawn, polatam pół godziny i się nudzi ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba muszę spróbować inne gierki, bo szkoda żeby konsola się kurzyła i leżała bezczynnie. Też macie czasami taki kryzys?
#ps5 #gry
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kakaowa_donica: Jak najbardziej. Nieczęsto się to zdarza, ale jednak. Mówię na to growy kac, bo zazwyczaj przydarza się jak ogram coś naprawdę zajebistego i później nic temu czemuś nie dorównuje. Muszę sobie wtedy zrobić tydzień-dwa-trzy przerwy żeby znowu poczuć głód gierkowa :D

W zeszłym roku ograłem Dishonored 2 z dodatkiem i prawie 2 miesiące konsola się kurzyła bo na samą myśl o graniu w coś innego już mi się odechciewało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kreA: Nie mówię że mnie, tylko że ogólnie zaskoczy, czy się spodoba :) Ciężko znaleźć mi coś, gdzie po paru godzinach gierki będzie dalej mnie wciągało. Może obieram zły target z tym Horizonem. Teraz odpaliłem Bloodborne i mam nadzieję że się wciągnę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kakaowa_donica: na to nie ma lekarstwa, zmieniłem x360 ma XO w listopadzie, miało być grane, a Wiesiek leży na półce, coopow z różową się nie chce (a pad specjalnie kupiony), jedynie rdr2 zaskoczyło i sobie gram od czasu do czasu. Nie zmuszać się bo to sensu nie ma.
  • Odpowiedz
@Kakaowa_donica: tyyy mam to samo, pograłem z 5h w czarnego pajonka, trochę w gow po tym update i mi się nie chce w nic grać XD tak od 2 tygodni posiadania ps5 zagrałem może łącznie 10h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kakaowa_donica: @Ejdiejem: ja mam drugie podejscie do bloodborna, początkowo tylko pierwszego bossa zabiłem i sprzedałem konsole. Od 2 tygodni mam znowu i cisne miedzy innymi bloodborne, już na jakims 8 bossie jestem. Wciągneło, bo w końcu jakieś wyzwanie. Bywa denerwująca momentami ale przynajmniej czujesz satysfakcje jak pokonasz bossa za 10 podejściem. W innych gierkach tego już nie ma niestety, grasz w takiego spidermana i spadniesz na ulice z
  • Odpowiedz