Wpis z mikrobloga

@KocieUszko:
Swoją drogą "pranki" to w 99% gówno i ściek a ich autorzy powinni siedzieć w oddziale zamkniętym bo nie nadają się do życia w społeczeństwie i stanowią zagrożenie dla siebie i innych. Te ameby nie rozróżniają w ogóle co wypada a co nie, jeszcze trochę a na którymś kanale pojawi się filmik "Porwanie i gwałt zbiorowy! Nowy prank, on naprawdę się tego nie spodziewał!" w sumie coś z porwaniem mi
@GrowEatAndTrip: to nie oni są głupi tylko ludzie to oglądający jeśli już. To i tak jest niemal zawsze ustawione, jak komuś płacą za udawanie że jest zaskoczony a komuś innemu za zaskakiwanie tego pierwszego to czemu mieliby tego nie robić. A jak ktoś lubi to oglądać to też ma prawo. Nadal lepsze niz kabarety.
@Pierorzek:
To prawda ale nie tyle uważam to za głupie co szkodliwe, szczególnie "żarty" tego typu. Nie mam danych żeby to potwierdzić ale wydaje mi się że znaczna część oglądających ten ściek to dzieci które mogą nie ogarnąć że to ustawka i spróbują naśladować takiego idiotę "prankujacego napadem z nożem" co się może skończyć tragicznie.