Wpis z mikrobloga

Chyba nigdy nie potrafiłem dobrze rysować. Możliwe albo na pewno oszukuje samego siebie. Patrząc wstecz to w większości przypadków tylko podczas pomysłów na memy czy to zwykłe czy reakcyjne dostawałem dziwnego impulsu, stanu przypływu dobrego prowadzenia ręki i tworzenia szkiców jakby kreski same sie układały w fajną całość. No i oczywiście umiejętność kopiowania, imitacji, lekkiego przerabiania stylów rysowniczych, a za tym idzie sympatia do przeróbek i usprawnień samych obrazków co w środowisku artystów jest niemile widziane, a wręcz haniebne, a może po prostu kij w dupie? Nie do końca... prawa autorskie. To też zmora dla memów które zrobisz, ale nie udostępnisz.
Sam nie wiem... rysowanie od siebie mało kiedy sprawia przyjemności nawet coraz mniejsze chęci, a czas leci... Jakbym chciał to już od dawna codziennie bym siedział i coś bazgrał, a czekam niewiadomo na co...
#mlp #mylittlepony #kucyki #2137 #pdk
źródło: comment_1612831034vujLYz5xhXGwsIOusPA9aA.jpg
  • 5
@Timer_555: Ja kompletnie nie umiem rysować, ale mam kolegę i koleżankę i obydwoje mieli różne ścieżki kariery jeśli chodzi o rysowanie. Jednak wspólną rzeczą jest: rysuj co chcesz, kiedy chcesz i jak chcesz.

podczas pomysłów na memy czy to zwykłe czy reakcyjne dostawałem dziwnego impulsu, stanu przypływu dobrego prowadzenia ręki i tworzenia szkiców jakby kreski same sie układały w fajną całość. No i oczywiście umiejętność kopiowania, imitacji, lekkiego przerabiania stylów rysowniczych,
@Timer_555: Heh, mam to samo, kiedyś się wziąłem trochę za rysowanie kucuf ale zawsze lubiłem naśladować czyjś styl przez co miałem opory żeby je publikować, tak więc wrzucałem anonimowo aż straciłem motywację do rysowania. () Teraz tylko od czasu do czasu coś narysuję jak mam pomysł.
https://derpicdn.net/img/view/2020/11/14/2488382.png
Ostatnio coś takiego stworzyłem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)