Wpis z mikrobloga

Zrobiłem mały eksperyment z zakresu #blackpill #przegryw #rozowepaski - założyłem fake konto na Fotce, profil dwudziestoletniej laski, na oko 5/10 (zwykła dziewczyna, zdjęcia bez żadnych filtrów, nawet niezbyt zadbana, ale też nie jakiś ulany pasztet). Co ważne - zaznaczyłem na profilu, że mam dwójkę dzieci (czyli pierwsze musiało się pojawić w wieku przynajmniej 18 lat). Moim założeniem było nie pisać do nikogo, a jedynie obserwować potencjalnych "zdobywców", potem ewentualnie ciągnąć z nimi rozmowę.
Wnioski: Boże, co wy robicie z rynkiem świń xD Tego samego wieczoru miałem kilkadziesiąt "par" (na Fotce jest coś podobnego, jak na Tinderze), około 20 wiadomości, niemal wszystkie od przegrywów/zakolaków z polackimi kartoflanymi twarzami. Temat rozmowy? Prawie zawsze seks - na początku oczywiście "hej, co tam", potem już w drugiej czy trzeciej wiadomości coś na temat r00chania.
I jak tu się nie dziwić, że żadna #p0lka was nie chce? Po około tygodniu takiego eksperymentu widzę, że przegrywy kompletnie nie potrafią prowadzić rozmów. Sądzą, że zainteresują laskę pisaniem o ich fiflaku. Ta, na pewno, już ma mokro w gaciach, bo ją podnieciliście opisem swojego pitola xD Oczywiście można było się spodziewać, że brak oczekiwanej reakcji spowoduje frustrację (choć nie do końca - około połowa "rozmówców" olewała sprawę, gdy widziała, że nie odpisuję).
Komentarze pod zdjęciami? "MMM PIĘKNA DAJ SERDUSZKO POPISZEMY" (wyjaśnienie: na Fotce można zapoczątkować nową rozmowę tylko z jednym profilem dziennie - sposobem na przeskoczenie jest dawanie sobie wzajemnych serduszek, czyli połączenie w parę, wtedy system wysyła wiadomość powitalną i można z taką osobą pisać niezależnie, czy się wcześniej już do kogoś napisało, czy nie. W związku z tym przegrywy proszą laski, żeby im dały serduszko, bo nie mają kont premium a już do kogoś napisali tego dnia xD) albo "MMM CUDOWNA PIĘKNA TAKIE CIAŁKO TO TYLKO LIZAĆ HEHE SPOTKAJMY SIE PROSZE ODPISZ".
Nie wiem, czy to takie specyficzne fotkowe środowisko, czy po prostu przegrywy takie właśnie są.
  • 15
@noideafornickname: @MikiGRU: Zauważyłem, że przegrywy stosują dwie skrajne strategie podrywu:
1) strategia chada - piszą, jakby byli 10/10, rzucają teksty o r00chaniu i spodziewają się, że laska się zainteresuje xD
2) strategia przegrywa - piszą, jakby mieli zaraz przepraszać, że istnieją, z góry zakładając porażkę (to po co w ogóle piszą?)
Mało który stosował coś pomiędzy (większość strategię chada), nie dał szansy się poznać, zainteresować potencjalną laskę swoją osobą.