Wpis z mikrobloga

Pan Pawłowski na live: "Nie dogadaliśmy się i nie zanosi się na to, żebym był nadal prowadzącym. Widziałem wywiad z Krzysztofem - nie było żadnego zgrzytu, tylko raczej cisza. Jest mi przykro, że tak się stało. Oczywiście Don Kasjo nie ma nic z tym wspólnego. Dziękuję za miłe słowa." ¯_(ツ)_/¯ czyli pewnie znów go #!$%@?
#famemma
  • 25
  • Odpowiedz
@mutt1: ja #!$%@? i znowu będą jakieś eksperymenty jak zapowiadanie zawodników przez Rogozińskiego który ma w #!$%@?ę beznadziejny głos do takiego czegoś, czy wczorajsza konferencja prowadzona przez boxdela i gole która była tak #!$%@?, że mógłbym ja zestawić razem z konferencja prowadzona przez bezbeka z dupy
  • Odpowiedz
@mirek-ak: a kto go tam wie. głupi nie jest, widzi że wszystko idzie do przodu, zjadł rogozińskiego, nasłuchał się jaki to jest niezastąpiony to może chciał wiecej kasy. jakby nie patrzeć idealnie wpasowuje się w taki pół profesjonalny, pół wyreżeyserowany format
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@mirek-ak: Przejadą się na takiej Januszerce. Jak coś dobrze funkcjonuje to po co to zmieniać.
Albo się wkurzali, że Bombel nic nie robi to mu dali zajęcie.
  • Odpowiedz
@mutt1: @Krzysio_misio12: @koneserpolmosu: @mirek-ak: Pisze to od kilku gal - Rozpara to kawał uja. To taki cwaniaczek i typowo śliski typ, który robi dobrą minę do złej gry. Gdy się do ciebie uśmiecha to w tym samym czasie wyciąga ci hajs z kieszeni.
Moim zdaniem łysy z fame częściej kłamie i manipuluje niż mówi prawdę. Podobna sytuacja była z Oknińskim, potem z Najmanem któremu najpierw całowali stópki a
  • Odpowiedz
@mirek-ak: mi się wydaje, że oni właśnie dzięki covid zarabiają więcej.
Z biletów nie mieli takiego zysku jak z ppv.
Studio filmowe jest napewno tańsze w wynajęciu niż duża hala plus cały sprzęt.
Dodatkowo jak była widownia to dużo biletów rozdawali za darmo dla vipow itp a teraz nie muszą tego robić.
Moim zdaniem gala w studio + większa sprzedaż ppv generuje większy zysk niż tradycyjna gala z widownią, ale łysy
  • Odpowiedz
@Antek_90UU: @bazylczuk: ale jeśli chodzi o ring girls to od pierwszej gali twarzami fame mma była ta Julka i Weronika. Obie mocno na instagramie pokazywały jakie to fame mma jest super.
Ta Julkę też z dupy strony wywalili już kilka gal temu i teraz jedyne co robi to reklamuje sklepy erotyczne XD
  • Odpowiedz
@mirek-ak: prosta kalkulacja - wypłata każdego zwolnionego ląduje w twojej kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po co płacić 200 osobom jak można 100 i mieć więcej hajsu? XD
Rozpara pewnie zaczął robić optymalizację pracy i zysków.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem gala w studio + większa sprzedaż ppv generuje większy zysk niż tradycyjna gala z widownią, ale łysy ci tego nie powie


@CLONE: Za to powie nam to KRS. Za 2k19 zarobili 4 mln na czysto, za 2k20 7 mln na czysto Wszystko jest jasne na papierze.

Więc Rozpara jest frajerem
  • Odpowiedz