Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem, że śnieg trudne warunki no ale jak boicie się jechać te 40-50 km/h na ograniczeniu do 70 to naprawdę nie siadajcie za kółko...
#krakow
  • 93
  • Odpowiedz
jechać te 40-50 km/h na ograniczeniu do 70 to naprawdę nie siadajcie za kółko.


@fajq: Ja ich po prostu wyprzedzam i niech sobie jadą ile im pasuje. Jak ktoś nie jest pewny swojego auta oraz umiejętności, to niech jedzie wolniej. Jedynie denerwuje mnie fakt, że takie osoby na prostych, gdzie mogę wyprzedzić zaczynają przyśpieszać i mają w dupie mnie, chociaż widzą za sobą sznurek aut
  • Odpowiedz
@fajq: dzbanie, jak masz trudne warunki pogodowe to nie jedziesz do ograniczenia albo słynne dla polaczków rajdowców +10km/h tylko poniżej tej wartości. Droga hamowania na śniegu jest dłuższa, a widoczność słaba.
  • Odpowiedz
@fajq powiem to, co mi często powtarzają chłopy w rodzinie: ograniczenia są dla debili żeby wiedzieli ile jechać, bo nie potrafią przystosować się do jazdy w nieodpowiednich warunkach. Chcesz to sobie jedź 70, kiedy inni jadą wolniej, bo im pogoda nie sprzyja, ale nie płacz, że później coś się stanie. A wielu jest takich ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@fajq: To jest górne ograniczenie, można jechać wolniej. BA, trzeba dostosowywać przecież prędkość do panujących warunków i to jedynie oznaka zdrowego rozsądku.
  • Odpowiedz