Wpis z mikrobloga

@Rniedzwiecki: @Dwep: "Towar przyjęty w dziale reklamacji" - To to ja już wiem od półtora tygodnia i od tego czasu wymieniłem z nimi jakieś 5 tych samych wiadomości a na ostatniego zasypanego screenami od piątku nie odpowiedzieli. Może faktycznie już bez odpowiedzi wyślą pieniądze ale znając moje szczęście to czeka mnie jeszcze wymiana z 10 maili. Ogólnie sytuacja jest już żenująca, bo jeśli zdali sobie sprawę, że zamówienia z 21
  • Odpowiedz
@Danio_1992 ogólnie mocno Ci współczuję, bo mi dzisiaj ( 13 dni po zgłoszeniu zwrotu) bez żadnego gadania i niczego wysłali maila ze zwrot będzie na koncie w ciągu 2 dni roboczych. Zamówienie również z 21.01.
  • Odpowiedz
@Rniedzwiecki: @Dwep: No przyznam szczerze, że o ile na co dzień jestem cholernie cierpliwą osobą tak tutaj już irytacja sięga zenitu. Zaczęło się w piątek jak napisałem im grzecznie, że moje zamówienie jest z 21 i na umowie sprzedażowej każda pozycja jest osobno i nie ma wzmianki o zestawie, po czym otrzymałem odpowiedź " Na potwierdzeniu zamówienia widnieje zestaw, a nie kilka pozycji dlatego cały zestaw podlega zwrotowi." kiedy w
  • Odpowiedz
  • 0
@Danio_1992: Ja też po kilku dniach od maila z odpowiedzią na ich odmowe dostałem nagle 3 smsy, o akceptacji zwrotu i po kilku h maila ze zwrotów, że zwroty już zaakceptowano i wniosek przekazano do działu płatności czy jakoś tak. Są zawaleni tymi zwrotami. Odpisuj do upadłego
  • Odpowiedz
  • 0
@Danio_1992: Treść maila który ostatecznie poskutkował i poszedł na zwroty@ bo reklamacje_powiadomienia@ miały zapchana skrzynke. Może spróbuj tego „Dzień dobry

szanowna Pani,

Ja nie chcę dokonać zwrotu konsoli oraz pada, tylko skorzystać z przysługującego mi prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, zgodnie z art.27 ustawy o prawach konsumenta.

Ponadto jestem po rozmowie z rzecznikiem i tu cytuję:

Sklep nie ma żadnego prawa odmówić zwrotu takich produktów w sytuacji gdy
  • Odpowiedz
@Szaman90: Ode mnie dostali w piątek jeszcze konkretniejszego maila z bezpośrednimi dowodami. Wysłałem też na zwroty może tam jak się do niego dokopią to ruszą sprawę do przodu
  • Odpowiedz