Wpis z mikrobloga

@ravalentFUT: Na PC po patchu tydzień temu pierwszy raz poczułem że dobiera mi w LW rywali na moim poziomie wykręcając najlepszy wynik do tej pory, ale w tym tygodniu już było po staremu, a same mecze grało sie jak zawsze tak samo źle xD karne z dupy, sędziowie, autobloki, złe podania itd. itp. tylko co tydzień sie człowiek zastanawia czemu w to jeszcze gra.
@ravalentFUT: Nie grałem FC, chyba trzy, czy nawet cztery tygodnie (również w DR rozegrałem bardzo mało, max 15 meczów). W ten weekend postanowiłem zagrać po tak długiej przerwie. Istna tragedia. Karne jakie były dyktowane to żart, straszny gameplay, ale do tego już przywykłem. Co mnie strasznie zaskoczyło to tragiczne podania. Ciężko mi było bardzo często wykonać kilka dokładnych podać, z pozoru bardzo łatwych. Podania z pierwszej piłki w 60% nie dochodziły
@budynmocny: no wlasnie, wiele się pozmieniało, można by się rozpisywać, ale co oni zrobili z tymi podaniami to jest masakra.

Robisz podanie jak zwykle robiłeś, a oprócz tego, ze niecelne, to jeszcze wykonawca próbuje nie proszony jakis dziwnych rozwiązań i cała akcja idzie w łeb.
@gosolution: @gosolution: @budynmocny: @JohnyV3: @Homer1991pl:
Oprócz podan, co wyżej opisaliśmy, to ja zauważyłem jeszcze:
- system zderzeń jeszcze bardziej zwalony niż byl
- karnych z dupy jeszcze wiecej
- obrona rozchodzi się na boki i robi autostrade
- obroncy nie wracają pod swoje pole karne, albo robia to z mega opóźnieniem (nawet na cofnietej obronie i 1 kresce)
- kupe dziwnych animacji, przy trickach

Tyle najważniejszych, być
@ravalentFUT: mozna dodać se siła podań i strzałów została mocno znerfiona. Wcześniej przy 2 kreskach szło rozerwać siatkę, teraz to podanie dla bramkarza. Podania tak samo. Kante jest jeszcze większa tragedia w środku pola.
Robienie poszczególnych sekwencji sztuczek tez jakieś dziwne, bardziej wyglada jak losowanie z bębna maszyny losującej totolotka. E-sport!
Ale tutaj pewnie tez duże znaczenie ma ułożenie polski względem serwerów.
Z takim Niemcem niema opcji wygrać nawet jak #!$%@?