Wpis z mikrobloga

Witam, mam pytanko, mam zadanie z "A Mega Discovery (3/4)". Jest tam zadanie by walczyć w mega raidzie. Z tego co czytałem to wystarczy walczyć z jakimś pokemonem, który ma mega ewolucje. Walczyłem tak już dwa razy i nadal nie zalicza mi zadania. Może coś źle zrozumiałem i ktoś mnie tu naprostuje?
#pokemongo
  • 12
@nowymistrz: sam sobie odpowiedziales w sumie. Zadanie polega na walce w mega raidzie, a nie w walce z pokemonem który może megaewoluować. Zagraj mega raid i tyle
@Bielecki no nie do końca, też mam problem z zaliczeniem tego i brałem udział w mega raids, ale ubiło mnie przed czasem i mi nie zaliczyło. Także nie wiem czy nie trzeba wytrzymać do końca limitu czasowego.
@Galactus: no tak jak napisałem być powinno. Czy jest to zwalone przez Niantic - tego nie wiem. Widywałem nawet wpisy osób, które wygrały mega raid, a i tak im nie zaliczało. Osobiście gdybym miał takie zadanie do zrobienia, to polowałbym na mega jajka, które są blisko wyklucia - wtedy często zbierają się gracze, by w momencie wyklucia wejść do lobby, co daje większą szansę zrobienia rajdu (bo więcej osób).
A na