Wpis z mikrobloga

#gotujzwykopem #pomyslnakolacje

szybki pomysl na kolacje lub sniadanie, lub na przekaske:

a wiec bierzemy chleb, wrzucamy go na grilla, czy tam grilla elektrycznego w domu, czy po prostu robimy jakos aby ten chleb byl podobny do tego z grilla :)

nastepnie bierzemy czosnek, obieramy ze skorki i wcieramy w chleb

pozniej wcieramy pomidora, nalezy przekroic go na pol (np te male koktajlowe pomidory) i wcieramy w chleb, polewamy na to olej z oliwek i na koniec smarujemy/nakladamy/dodajemy ALIOLI (oczywiscie jak ktos lubi ALIOLI :) )

*drugi sposob z pomidorem, scieramy go np. do talerza(obranego pomidora ze skorki) , a nastepnie dodajemy tej oliwy, czy tam oleju z oliwy((oliwek?) i razem mieszamy, i tak podajemy gosciom, aby sobie nakladali i rozsmarowywali po chlebie:) oczywiscie zawsze na poczatku wcieramy czosnek w chleb! :)

Aproveche :)
  • 5
@anonim1133: nie wiem, ja w domu mam ten grill elektryczny i po prostu na nim robie :) ale chodzi o to zeby wyszedel mniej wiecej taki chleb, jak wrzucasz na grilla, taki stan :) chrupki w sumie chyba jak z tostera lub jak sie nie ma to do piekarnika, oczywiscie jak kto lubi, krocej lub dluzej trzymac na grilu czy co tam sie ma:) ja preferuje niezadługo z obu stron, taki