Wpis z mikrobloga

@Rogalwpiekarniku: No tak, bo na fałszywej "wysokiej kulturze" i udawaniu pobożnych owieczek to można budować. Po prostu nie jestem obłudnikiem, nie udaję nie wiadomo kogo i to nie jest ignorancja, to że ktoś nie wierzy w typa, który łaził po wodzie i cudował, a nagle jak są kamery to przestał, nie jest zwracaniem na siebie uwagi, tylko logiką. Wyrażam się tak, a nie inaczej bo mam dosyć indoktrynacji i narzucania
  • Odpowiedz
@Trusky92: Jakbyś nie wierzył to pół biedy ale ty się po prostu ciskasz po ludziach. Robisz szum dla atencji mieszając swoje brudne słownictwo w wiarę innych ludzi. Skoro cię ona nie interesuje to po co atakujesz osoby wierzące?
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: Ty jesteś jakiś niedostrzelony, analityk personalny się znalazł. Bo religia ciągle atakuje mnie? Aborcja, in-vitro, religia w szkołach, finansowanie tego gówna z moich podatków, czego nie rozumiesz? Nie, ja nie wierzę, że jest miłosierny bóg, jeżeli on istnieje to jest zwyrodnialcem. Nie szukam żadnej atencji, nie po drodze mi z kościołem od dawna, zawsze miałem to w dupie, ale jak widzę jak nasze zamordystyczne państwo brata się z tym
  • Odpowiedz
@Trusky92: @Master_Boy: Masz kolejny przykład. Dawajcie dzieciaczki, poświęcę wam chwile uwagi. Przyda wam się.

Zauważam jakie szkody wyrządziło w twoim życiu odrzucenie moralności. Zachowujesz się jak bydło. Zobacz jakim językiem się posługujesz. Już widać różnice pomiędzy tobą a tym kogo atakujesz. Płynnie druga sprawa Dlaczego atakujesz ludzi, których wiary nie podzielasz?

Nie mieszaj Kościoła z państwem bo się gubisz we własnej nienawiści.
To nie jest wina wierzących, że niewierzący nie mają nic do zaoferowania społeczeństwu i nie są żadną siłą polityczną. Gdyby tak było to ich poglądy byłyby odzwierciedlone w przepisach. Jest demokracja więc tak długo jak wierzących będzie więcej tak długo głosując zgodnie z własną moralnością będą ją projektować na społeczeństwo. Tak samo jak projektują ją własnym zachowaniem. To jest jedna z powinności chrześcijan dawać
  • Odpowiedz
Robisz szum dla atencji mieszając swoje brudne słownictwo w wiarę innych ludzi. Skoro cię ona nie interesuje to po co atakujesz osoby wierzące?


@Rogalwpiekarniku: Bo to jest tak
ludzie z RIGCZem mają #!$%@? w wiare, ale problem pojawia się jak fanatycy próbują wcisnąć innym swoją religię. Wtedy ci pierwsi się #!$%@?ą i każą #!$%@?ć tym drugim
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku:
Manipulacja, zastraszanie, pranie mózgu od dziecka, kłamstwa to są podstawy wiary katolickiej. Od początku swojego istnienia kościół był ukierunkowany na dojenie wiernych z pieniędzy i kontrolowanie społeczeństwa w jak największym stopniu. Organizacja której tak zaciekle bronisz to zwykła sekta odpowiedzialna za śmierć milionów ludzi na przestrzeni wieków a w dzisiejszych czasach za czyny pedofilskie i ich ukrywanie. Wykorzystując strach przed śmiercią i obiecując wspaniałe życie po śmierci kontrolują od
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: Widzisz, mi nie potrzeba twojego czasu, a nawet szkoda mi swojego na rozmowę ze spranym mózgiem, pisz co chcesz, oceniaj mnie jak chcesz, nazywaj bydłem, mam to w dupie. Katole to rak w naszym społeczeństwie i nic mojego zdania nie zmieni.
  • Odpowiedz
@mmmmmmmmmmmmmm: Typowy sposób mówienia dla księży itp. Używanie języka sfer wyższych, komplikowanie jak najbardziej wypowiedzi w celu wywołania poczucia niższości w swoim rozmówcy i przedstawieniu samego siebie jako kogoś bogatszego w wiedzę. Podstawowa manipulacja klechów i wszystkich szarlatanów łącznie z Ziemba.
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: przeciez to sam kosciol wchodzi z brudntmi buciorami w panstwo, wiec jak ty chcesz tego nie mieszac? Po 1 kosciol powinien zostqc opodatkowany bo dysponuje kapitalem duzo wyzszym niz wiekszosc korporacji. Po 2 wiara nie jest potrzebna do wychowania dzieci na porzadnych doroslych ludzi. A wrecz moze przeszkadzac. Kosciol jest chciwa zaklamana instytucja ze slabymi kadrami. Taki Dziwisz w realiach wolnorynkowych to moglby co najwyzej z tym swoim doktoratem
  • Odpowiedz
@Trusky92: Kolejna dziecinna reakcja. Tym razem ucieczki kiedy napotykasz wyzwanie zamiast poklasku. Ale dobrze, że próbowałeś dyskutować z dorosłym. Kiedyś ci się uda. Nie przestawaj się uczyć.

@borjaki: Jeśli ci się wydaje, że Kościół wchodzi w kompetencje państwa to pisz o tym językiem właściwym do mówienia o zarządzaniu krajem.
Jeśli kłuje cię w oczy majątek kościoła, uzbierany przez 2 tysiące lat to uświadom sobie ile czasu, ile pracy,
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: Krucjaty nazywasz zbieraniem majatku przez 2k lat? Kosciol swoj majatek zbudowal na krzywdzie ludzkiej i barbarzynstwie. A w czasach obecnych dale pasozytuje poprzez konkordat na panstwie Polskim. Sam jestes jak dziecko ktore wierzy we wszystkie bajeczki o tak zwanym bogu i dobroci kosciola. Stosujesz klasyczne wyparcie jesli chodzi o twarde fakty obciazajace kosciol.
  • Odpowiedz