Wpis z mikrobloga

Z minusów mieszkania 100 metrów od kościoła, to na pewno to, że w niedzielę #!$%@?ą tymi dzwonami o losowych porach już od rana.
Plusów brak, bo w sumie i tak niewierzący jestem.
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@losowynick13: kościół to jeden z najgorszych sąsiadów, obok przedszkola. A jak w krk powstało osiedle obok cmentarza to zaczęły się pojawiać artykuły które szydziły z tego, a przecież to bardzo dobry sąsiad, nie zasłania widoku ani nie hałasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goferek: po drugiej stronie ulicy mam przedszkole i nie zauważyłem skutków ubocznych (poza tym, że o 15 trudno zaparkować), bardziej przerąbane mają mieszkający koło torów czy to kolejowych czy tramwajowych
  • Odpowiedz
@goferek: hałasuje, nawet bardzo. Mieszkam niedaleko kościoła i cmentarza, na zmianę jak nie dzwony z kościoła to #!$%@? trąbki na pogrzebie.
Czasem nawet cała orkiestra gornicza. Umarłegoo by zbudzili tym halasowaniem, że się nie boją boga..
  • Odpowiedz
@NoMoRe:

Kościół raczej stał tam od dawna.


Nie. Od #!$%@? kościołów zostało wybudowanych już po powstaniu osiedli. Kościołów jest tak #!$%@? w tym chorym kraju, że niemal niemożliwe jest znalezienie mieszkania w dogodnej lokalizacji z dala od kościoła. A #!$%@? kościoła prawo w Polsce nie obowiązuje, więc ni #!$%@? nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
A jak w krk powstało osiedle obok cmentarza to zaczęły się pojawiać artykuły które szydziły z tego, a przecież to bardzo dobry sąsiad, nie zasłania widoku ani nie hałasuje


@goferek: przecież to swietna lokalizacja, bo najpierw mieszkasz koło cmentarza, a potem koło domu
  • Odpowiedz
@losowynick13 ciesz się że nie mają megafonu przez który #!$%@? kazanie na pół osiedla przez całą niedzielę i codziennie o 18. Ale przeprowadź się na bolkowska 1 w Wawie i będziesz miał i takie atrakcje
  • Odpowiedz