Wpis z mikrobloga

W ramach przygotowań do sezonu postanowiłem się zaopatrzyć w nowe bibsy. W tym sezonie jeździłem w martombike 533 (najniższy model) i w lidlowych spodenkach na krótkie wypady. Szukam czegoś lepszego od obecnych martomów,z dorbrą wkładką. Wybór naturalnie padł na model wyżej za 269 zł, ale zrobiłem przegląd w necie i znalazłem kilka modeli w podobnych cenach. Może ktoś ma jakieś porównanie pomiędzy tymi modelami, poleca lub odradza? A jak nie to może komuś się przyda poniższa lista :)
gore wear c3 plus za 285 zł
Pearl izumi attack za 303 zł
Castelli Entrata za 319 zł - z tego co wyczytałem to coś w stylu marki premium - czy w tej cenie będą lepsze od poczciwych bibsów od martombike?
Vezuvio Z za 209 zł - marka ma niezłe opinie, może to coś lepszego/porównywalnego w niższej cenie?
Northwave Origin za 252 zł

#szosa
  • 6
@ichal: Chodzi o RACER. Ile tyłków tyle opinii. Szelki rzeczywiście są w RACER słabe, tutaj akurat Martom ma zdecydowanie lepsze rozwiązanie, ale ja zwykle zakładam najpierw jakąś cienką potówkę i na to idą szelki. Mam Martom 573 i RACER jest dla mnie zdecydowanie bardziej komfortowy. Jakość wykonania RACERA możliwe, że trochę odbiega od Martoma, ale u mnie żadne przetarcia się nie pojawiły (jeszcze). Przejechałem w nich pół sezonu, około 2500km, w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ichal: te Racer to jest jakiś żart, zamówiłem i zwróciłem. Szelki jakoś tak obszyli, że mega nieprzyjemnie się w nich czułem bez żadnego base layer
@ichal: a ja polecam "najlepsze bibsy świata" od eroe.cc z kodem rabatowym JAODTEGOLYSEGO wychodzi niecałe 370zl. Nie mam porównania do innych wysokich modeli ale w porównaniu do tego podstawowego modelu z deca za 100zl to jest przepaść. Kupiłem przed poprzednim sezonem i to zdecydowanie mój najlepszy zakup szosowy jeżeli chodzi o ciuchy.