Wpis z mikrobloga

Legia wraca na właściwe tory!

Wnioski:
1. Nie wygrasz gdy jeden z twoich obrońców jest za słaby na ekstraklasę, drugi jest środkowym pomocnikiem a trzeci nie zagrał w tym sezonie jeszcze w ekstraklasie bo przegrywał walkę o skład z pozostałymi graczami i jest młodzieżowcem. Zresztą, Jach przegrał w oczach Papszuna z tą trójką i był tylko na zmianę. -_-
2. Nie wygrasz spotkania gdy nie masz pół napastnika w składzie - Gutkovskis i Ivi są tak bardzo pod formą że lepiej by zagrał Mraz. Cebula po wejściu, do repertuaru z ostatniego meczu (tracenie piłki i przewracanie się o własne nogi) dodał kontuzję. Zawodnik na poziomie, nie ma co.
3. Wszołek to pan piłkarz. Zdecydowanie jeden z najlepszych zawodników ekstraklasy w tym sezonie, zresztą jako wahadłowi z Mladenoviciem tworzą świetną ofensywną parę którą ciężko bronić.
4. Pekhart - szkoda że to nie wpadło, jestem w szoku że on tak potrafi, może nas jeszcze zadziwić czymś skoro ma też przewrotki w repertuarze oprócz strzałów głową.
5. Strzały Luquinhasa mogą być jakimś zagrożeniem tylko jak stoi max 3 metry od bramki
6. W obu ekipach fajnie zagrali bramkarze. Duża pewność Boruca szczególnie przy ważnej interwencji w 1 połowie - z drugiej strony Holec był najlepszym zawodnikiem w Rakowie i udowodnił że oprócz gry na przedpolu, na linii też potrafi coś pokazać.
7. Brawo Legia - dzisiaj udowodniła że punkty oddaje głównie beniaminkom które nie są z miasta wroga.
8. Dobrze że mamy VAR po panu Gilowi tak jak nam wszystkim na początku spotkania w polu karnym pomyliły się drużyny przez kolor koszulek i podyktował karnego za rękę Pekharta.

No i ankieta
Czy Raków awansuje do europejskich pucharów?
#mecz #legia #rakow #ekstraklasa

Czy Raków awansuje do europejskich pucharów?

  • Tak 46.2% (30)
  • Nie 53.8% (35)

Oddanych głosów: 65

  • 8
  • Odpowiedz
@WHlTE:

w kwietniu będzie


O stadionie mówili ze ma być w marcu, ty piszesz, że będzie w kwietniu, a w kwietniu bedą mówić ze jednak maj i tak w koło macieju(chociaż mam nadzieje ze jak najszybciej)

to jak nie Raków to kto?


Myślisz, że to istotne, kto zagra w pucharach? Przyjedzie taki zespół z Azerbejdżanu lub Kazachstanu i ktokolwiek by z polskiej ligi nie grał to zaliczy twarde lądowanie. Ewentualnie jakimś
  • Odpowiedz
@gaertan: 21 marca ma być oddany stadion czyli pierwszy mecz w kwietniu, na jedno wychodzi

Myślisz, że to istotne, kto zagra w pucharach?

no to jak nieistotne to nie wiem z czym masz problem.

Przyjedzie taki zespół z Azerbejdżanu lub Kazachstanu i ktokolwiek by z polskiej ligi nie grał to zaliczy twarde lądowanie.

no popatrz, a Lech nie zaliczył
  • Odpowiedz
no to jak nieistotne to nie wiem z czym masz problem


@WHlTE: to po jaką cholere sam pytasz? I z czym mam miec niby problem? Z tym, że chce zeby Raków nie wyszedł za wysoko poza swoje aktualne możliwości i szybko nie spadł na zbity pysk?

no popatrz, a Lech nie zaliczył

Ewentualnie jakimś cudem sie uda awansować do fazy grupowej, by później dostać porządną lekcje jak sie gra w piłke
  • Odpowiedz
@gaertan:
Dlaczego nie powinien myśleć o pucharach? To przecież dochód i możliwość pokazania z jakimiś drużynami z innych krajów - przy formacie który w tym roku powstaje jakaś 4 runda eliminacji wcale nie będzie problemem a w dobie koronawirusa to jak na polską ekipę to będzie fajny zastrzyk.

Prowadzą jedną z mądrzejszych polityk transferowych w ostatnim roku - nie zrobili wyprzedaży pomimo że były zakusy na kilku graczy, mądrze sprzedali Piątkowskiego
  • Odpowiedz
@zajebotka: Nauczyłem się patrzeć realistycznie. Z aktualną kadrą możne myśleć najwyżej o 5 miejscu max. Tacy piłkarze jak Kun, Bartl, Poletanovic, Gutkovskis czy Niewulis to piłkarze albo mocno przeciętni, niedający nic od siebie ekstra(Kun, Bartl, Poletanovic) albo nienadający się na Ekstraklase(Gutkovskis, Niewulis, czy nawet będacy juz na wylocie Zawada).

Gdy nie ma Petraska, Piatkowskiego to obrona praktycznie jest niewiele lepsza od Stali lub Podbeskidzia. Mikołajewski zagrał dopiero teraz moze 3-4 mecz
  • Odpowiedz