Wpis z mikrobloga

Czy Android TV na Miboxie potrafi zebrać filmy z różnych usług w jednym miejscu? Mam Netflixa, Amazon Prime i Disney+. Czy jest jakaś opcja w launcherze, żeby to zebrać wszystko w jednym miejscu i tam przeglądać/wyszukiwać? Czy muszę wchodzić w każdą aplikację oddzielnie? Wprawdzie korzystałem kiedyś z miboxa, ale nie miałem wtedy wykupionych tylu dostępów.

#tvbox taguję też #kodi #mibox #xiaomi
  • 16
choć podobno google tv tak właśnie działa.


@mateopoznan: no właśnie wiem, że to tak miało działać, ale chyba nic z tego, gdzieś mi się przewinęło w jakiejś recenzji, że tak to powinno wyglądać XD Nie wiem czy nie wezmę w końcu jakiegoś sticka, bo w sumie ta funkcjonalność by mi chyba starczyła. Na razie jeszcze muszę SSD do RPI podpiąć na system, a później będę myślał, jak już skonfiguruję sobie wszystko
@kodiwpigulce_pl: no to szkoda. Miałem tego nie robić, ale jednak sobie wziąłem Disney+ i jednak przydałoby się teraz coś innego niż RPI do odtwarzania, a mój TV nie dostanie już tej aplikacji, bo Sony skończyło umowę z VEWD dla mojego TV :/ Więc mam Prime i Netflixa, ale D+ już nie będzie. Chyba stanie na Miboxie, bo fajnie byłoby jednak te 4k i jakiś zapas mocy mieć, a Cube trochę za
@kodiwpigulce_pl: mimo wszystko lubię płacić za treści ( ͡º ͜ʖ͡º) Netflixa mam za grosze bo dzielę konto, Prime kosztuje €3 i ma coraz lepszy wybór w NL i dzięki temu mam dostawę za darmo poniżej €20 z magazynu Amazona, a D+ to €7m/c. Reszta z torrentów.
@kodiwpigulce_pl: wyłapałem na amazon.de za €30 Fire Stick 4k. Promka na €35 + znajomy miał jakieś €5 bonusu, nawet nie wiem za co. Mieszkam na granicy, więc wysyłka tylko na terenie Niemiec to nie problem, a za tę kasę to po prostu grzech nie wziąć :) Pewnie napiszę pod tagiem coś, jak przyjdzie i potestuję.