Wpis z mikrobloga

Protip dla zamawiających gabaryty, nigdy nie zamawiajcie usługi wniesienia. W jednej dużych firm zamówiłem pralkę, oczywix cebula wrodzona, więc nie zamowilem, bo kosztowało to ok. 50 zł.
Po telefonie od kuriera spytałem czy 1 Chrobry rozwiązuje powyższy problem, nie było problemu ani negocjacji (blok z windą) Przy płaceniu dorzuciłem nawet skromny bilon (cebula) i po zapewnieniu, że grzecznie odmawiam kiedy naczelnik częstuje makowcem spytałem dość wyluzowanego, młodego kuriera (drugi poszedł już do auta) ile z owej opłaty za wniesienie jest dla kuriera. Odpowiedź skłoniła mnie do napisania tego postu, gdyż to jak się domyślacie - Ziobro :(

#agd
  • 1
@Pondo_Sinatra: Jeśli chcecie dość długa opowieść o moich nie zbyt miłych perypetiach z chyba najgorszą wg mnie dużą firmą branży RTV AGD, NEO24, to proszę o plusy, bądź komentarze w tej sprawie, ale ostrzegam, może być to najdłuższy tekst od pracy inżynierskiej jaki kiedykolwiek napisałem (matury nie liczę bo mówiąc szczerze z 80% przepisałem z gotowców, bo fartuch sprawił dość luźny temat)