Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać rację tvpis,PO zrobiła fikołka 360° jednocześnie boleśnie łamiąc sobie kostkę przy lądowaniu.
Ogłaszanie koalicji bez koalicji.
Tyle lat minęło a oni dalej umysłem tkwią w popisie, sami do tego dokładając. To już nie jest trup, bo w trupie chociaż muchy bzyczą, tu jest szkielet który już będzie tylko szkieletem, nic się nie zmieni.
I piszę to jako osoba która ma nadzieję na odciągnięcie PiSu od żłoba, PO niestety a może stety tego nie dokona.
#neuropa #4konsrwy #polityka
  • 13
@dioxyna: Zabrałem głos, bo często mówi się "obrót o 360 stopni" co jest błędne i ludziom chodzi o 180 stopni.
Zapewne wiesz o co mi chodzi?
Nie wiem czy się pomyliłaś, dlatego napisałem. Nie siedzę w Twojej głowie i nie wiem co chciałaś przekazać.
Na korzyści braku błędu przemawia uszkodzona kostka przy lądowaniu.

Nie orientuje się o co Ci kompletnie chodzi.
@Reiter: mogę, ale czuję, że to trochę nie der. Tak samo gdy mieszkałam w Polsce i widziałam głosy Polonii amerykańskiej, dla mnie to trochę hipokryzja nie mieszkać, ale chcieć decydować.
@dioxyna: Pierwszy raz się z Tobą zgadzam. Będąc za granicą też nie głosowałem chociaż wiedziałem, że wrócę.
Pamiętam jak władzę przejął PIS. Byłem wtedy w Anglii i praktycznie nikt nie głosował lub głosował przeciwko PIS. Mówię oczywiście o ludziach, których tam poznałem i z którymi pracowałem.