Wpis z mikrobloga

Nigdy nie rozumiałem, dlaczego ludzie mieliby się zabijać, więc jeśli chcesz umrzeć, to oczywiście nie obchodzi cię to. jak o kimkolwiek. bo jeśli jest ktoś, kto cię kocha, nie obchodzi cię to, ani raniesz ich, a jeśli nie ma, nie ma nikogo, kogo by to obchodziło.
więc zamiast się zabić, dlaczego po prostu nie #!$%@?? opuść piwnicę, opuść swój dom, opuść #!$%@? kraj. iść na przygodę. spędzaj czas na robieniu czegoś niesamowitego, na przykład tropieniu terrorystów. bądź James Bond. idź spieprzyć rekina harpunem. niebezpieczeństwo? pieprzyć to, przedtem stawałeś przed 100% śmiertelnością, teraz jesteś bezpieczny. pieprzyć WSZYSTKO, człowieku, świat jest twoją ostrygą.
czasami chciałbym mieć myśli samobójcze. Wyciągałem lufę z ust i wycelowałem w powietrze, zacząłem rewolucję, NA ŻYWO. przenieś się do Barcelony, uderz w bary, zbierz kilka lasek. Choroby przenoszone drogą płciową, kogo to #!$%@? obchodzi? a potem, kiedy skończę, może nie chciałbym się zabić, bo widziałem, jak piękny jest ten świat. tldr op to pedał

Uczucie ► Samobójstwo?
Dobrze, świat jest teraz twoją ostrygą.
#przegryw
  • 3