Wpis z mikrobloga

Krótka piłka: Twoim zdaniem najlepsza postać w #diablo2 to?

Całym sercem za Amazonką/Zabójczynią

Amazonka bo genialny DMG na dystans idzie wyciągnąć za pomocą włóczni, do tego opancerzony najemnik jako tank i walisz 30 spearów elektrycznych robiąc chaos w szeregach wroga xD

Z drugiej strony Zabójczyni i jej pułapki, identyczny mechanizm, niech najemnik tankuje a ja z dystansu ustawiam kilka trapów i czyścimy lochy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ankieta #gry #diablo
V.....m - Krótka piłka: Twoim zdaniem najlepsza postać w #diablo2 to?

Całym sercem...

źródło: comment_1612609461DpEnKtHN66pj75989n7X1F.jpg

Pobierz

Najlepsza postać w Diablo 2 to?

  • Amazonka 8.8% (12)
  • Nekromanta 30.7% (42)
  • Barbarzyńca 18.2% (25)
  • Paladyn 18.2% (25)
  • Czarodziejka 14.6% (20)
  • Zabójczyni 2.9% (4)
  • Druid 6.6% (9)

Oddanych głosów: 137

  • 12
  • Odpowiedz
@Victim: Pierwszy raz przeszedłem dwójkę Amazonką więc zawsze sercem za nią. Pamiętam swoje zdziwienie jak maksowałem wszystko w zimno a potem zobaczyłem że ogień zadaję większe obrażenia i ogólnie jest skuteczniejszy w walce xd
  • Odpowiedz
@Victim: Myślę, że każda postać będzie wymiatać z endgejmowym sprzętem i odpowiednio rozwiniętym drzewkiem.
Natomiast jeśli chodzi o postacie, bez dostępu do najlepszych itemów to imo najlepiej się gra amką na charged strike - do końca nm to jest bułeczka z masłem. Ewentualnie nekro summoner z wybuchem zwłok, też pięknie czyści, nawet na piekle. Zresztą, oba te skille są jednymi z najlepszych w grze :)
  • Odpowiedz
@Victim: Dziwi mnie ilość głosów na barbarzyńce. Moim zdaniem barbarzyńca to jedna z najgorzej zaprojektowanych postaci. Ma tylko jedno drzewko ze skillami bojowymi, więc taki barba za dużo buildów nie ma. Zazwyczaj więc służy jako postać rzucająca bo i tyle. O totemach nawet nie mówie, gram 20 lat w diablo, a nigdy nawet nie widziałem jak ten totem na ziemi wygląda xD.

Jeżeli chodzi o najlepszą postać to ciężko, bo są
  • Odpowiedz
@Victim: Paladyn z wymaksowanym fanatyzmem i zemsta/zapałem pod lmp i młotkami kładł wrogów, jak młode zboże. Ale to było lata temu w 2002-3, wiec buildy pewnie się zmieniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz