Wpis z mikrobloga

Nadeszła wiekopomna chwila. Po 6 miesiącach przerwy, zabieram się za montaż nowego odcinka To są Chiny
Korzystajac z okazji: Rate my setup
Kąkuter roboczy #apple mini M1 2020 16gb ram, 512 gb ssd + podkładka z dodatkowym 2 tb ssd kingston, dodatkowymi usb c i czytnikami kart, klawka i myszka apple (stare z poprzedniego makintosza)
Monitor #xiaomi mi curved 34", 21:9, 3440x1440, 144hz
Monitory aktywne Microlab 100w
Mikrofon Audiotechnica AT2050
Laptop RedmiBook 2020 #amd Ryzen 7 3700U, 16 gb ram, 512 gb ssd
Tel. roboczy nr.1 #iphone 12 pro max, 512 gb, 6 gb ram
Tel. roboczy nr.2 xiaomi 9 se , 128 gb, 6 gb ram
Papierosy Furongwang sub. smoliste 10 mg, nikotyna 1.0 mg, tlenek wegla 11 mg
Popielniczka ceramiczna z drewniana pokrywka
Lampka Heng Balance usb led 5v
Lampka usb na owady z wirem powietrza
Biurko #ikea LINNMON x2 + metalowy kontener
Zdjecie widoku z okna i setupu z bliska w komentarzach
#tosachiny #pracbaza
LuckyStrike - Nadeszła wiekopomna chwila. Po 6 miesiącach przerwy, zabieram się za mo...

źródło: comment_1612595024dD2AE0afwx9z24lYDSKyAt.jpg

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@LuckyStrike: na pierwszy rzut oka wygląda fajnie
fajny widok za oknem, dobry sprzęt
Ale na drugi rzut oka widzę głośniki zajmujące masę miejsca i stojące przy uszach. Brak podkładki pod klawiaturę. Stojaka na telefon serio używasz? Są takie fajne, leżące od razu z ładowaniem indukcyjnym. Lampka jest za słaba i jeszcze schowana za głośnikiem. Biurko ma na samym środku nogę, która by mnie irytowała. Biurko ogólnie małe. Korzystanie z łapka niewygodne,
  • Odpowiedz
Ale na drugi rzut oka widzę głośniki zajmujące masę miejsca i stojące przy uszach. Brak podkładki pod klawiaturę. Stojaka na telefon serio używasz? Są takie fajne, leżące od razu z ładowaniem indukcyjnym. Lampka jest za słaba i jeszcze schowana za głośnikiem. Biurko ma na samym środku nogę, która by mnie irytowała. Biurko ogólnie małe. Korzystanie z łapka niewygodne, bo trzeba się obracać i jeszcze szuflady masz wtedy w nogach. Parapet na którym
Atreyu - > Ale na drugi rzut oka widzę głośniki zajmujące masę miejsca i stojące przy...

źródło: comment_1612596738aPGgsSjUQuZeiKklibJm5i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz