Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 29
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Sobota, 06 lutego 2021. Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawła. Słońce podniesie się dziś o 07:26. Świecić będzie 9 godzin i 9 minut, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:35. Ciemna noc zapadnie o 17:56, ale gwiazd można wypatrywać od 17:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 19
  • Odpowiedz
@wyinwidualizowany bardzo piękne okazy ʕʔ

@nunczako supero (òóˇ)

Hej Ptysie!
Wstał nowy dzień, a ja kładę się spać. Wczoraj kupiłam następców spejsbutów. Trochę cieńsze i pewnie częściej mi się je uda założyć. Są piękne i czerwone, ale strasznie duża się w nich stopa wydaje, a to 36, czyli i tak za duże. No ale mniejszych jak zwykle nie było. Takie jesienno-zimowe to jeszcze spoko, bo grubsza skarpetkę wsadze i gitara, ale wygodne szpilki
  • Odpowiedz
cześć

@shitty_support: ja moją jedyną parę kupiłam w Deichmannie, były w #!$%@? niewygodne (albo ja nie mogę nosić szpilek xD), mimo że kupiłam do nich specjalne żelowe wkładki xD założyłam je dosłownie dwa razy, żeby zatańczyć w nich poloneza na studniówce, a potem schować na dno szafy xD
@wyinwidualizowany: oooo, cytrynka, zazdro, moja kumpela też miała cytrynkę, hodowaną z pestki
i proszę pomiziać i kitku, i pieseła
  • Odpowiedz
Hej kochani! Ja tylko na chwilkę bo właśnie skończyłem sprzątać domek, ale zabieram się za małe przemeblowanie pokoju więc trzymajcie kciuki by udało się to co chcę zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego dnia! Cytując klasyka: SIŁA! ()
  • Odpowiedz