Wpis z mikrobloga

Pytanie tylko do niebieskich pasków.

Wyobraź sobie, że z planety znikają wszystkie różowe paski, bez wyjątku, zostajemy tylko my.

Usunięci zostają również HETERO mężczyźni.

Zostają tylko femboye i homo alfa meni lubujący się w femboyach.

Kim jesteś w takim społeczeństwie, czy jesteś alfa ruchaczem femboyów, czy jednak wolisz przyjąć uległą postawę ubierając sie w damskie ciuszki i dając sie ruchać gejowskim samcom?
#niebieskiepaski #teczowepaski #pytanie #ankieta #femboy
C.....k - Pytanie tylko do niebieskich pasków.

Wyobraź sobie, że z planety znikają...

źródło: comment_1612571776WIqbW28vRqR0xLbXUbjlmy.jpg

Pobierz

Pytanie

  • Jestem tym ruchającym samcem 62.7% (296)
  • Jestem tym ruchanym femboy'em 37.3% (176)

Oddanych głosów: 472

  • 33
  • Odpowiedz
@Chancock:

Wyobraź sobie, że z planety znikają wszystkie różowe paski, bez wyjątku, zostajemy tylko my.

Usunięci zostają również HETERO mężczyźni.


mmm rozmarzyłem się. no ale wracając do pytania, to po co wybierać jak raz można tak a raz tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Właśnie nie można być switchem, i na tym polega cała ankieta, albo to, albo to, taka wizja świata jest co prawda brutalna, ale jest również piękna i myśle warto się do niej dostosować.
  • Odpowiedz
@Chancock: Heteraści i baby zniknęli, nikt nie będzie nam mówił jak mamy żyć, femboy chce ruchać a alfa homo byk chce być ruchany i kto im zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chancock: Chciałbym wierzyć, że jestem ruchaczem? Nigdy nie dałbym sobie nic wsadzić w dupę. Ale jakby było naprawdę?

Jak mówi powiedzenie: być w Tajlandii i nie przespać się z ladyboyem to jak pojechać do Turcji i nie zjeść kebaba.

A, pytanie mnie nie dotyczy, bo jestem hetero. Ale skoro już napisałem odpowiedź, to wysyłam.
  • Odpowiedz