Wpis z mikrobloga

Przymusowa aborcja dla dzieci z rodzin z dochodem poniżej 2k netto na osobę. Nie masz warunków, to nie rób dziecku krzywdy i nie skazuj go na bycie #przegryw

#antynatalizm #bekazpisu #niepopularnaopinia

Jest to

  • znakomity pomysł 58.3% (899)
  • świetny pomysł 8.8% (136)
  • wybitny pomysł 32.9% (507)

Oddanych głosów: 1542

  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan_warell: Abstrahując od aspektu moralnego, to i tak nie jest to dobry pomysł. Dochód na osobę nie jest jedynym wyznacznikiem bogactwa i statusu życia, kluczowe jest tutaj posiadanie ruchomości i nieruchomości. Tak więc 4 osobowa rodzina z dochodem 1,5k na osobę, posiadająca mieszkanie nie na kredyt jest w całkiem niezłej sytuacji.
  • Odpowiedz
@pan_warell: mam lepszy pomysł, zamiast zabijać dzieciaka, to zakaz seksu poza małżeństwem pod karą śmierci, nie możemy ryzykować że będzie się wychowywał w rozbitej rodzinie
  • Odpowiedz
@GipssyG: statystyka pokazuje, ze takie zjawisko jest rzadkie, bo pozycja spoleczna jest dziedziczna i ciezko spasc, chyba, ze ktos sie zaprze i postara. Rodzice wyksztalceni, dobrze zarabiajacy, przykladajacy wage do uczenia sie, samodoskonalenia sie itp. poprowadza dziecko spokojnie do czasu studiow na odpowiednie sciezki, niezaleznie co dziecko sobie wymysli. Jak lubi rysowac i marzy mu sie architektura to zapisza do Domina, oplaca prywatne lekcje lub poprosza znajomego, ktory jest wykladowca
  • Odpowiedz
@Faszozysz: Oczywiscie ze tak, ja porownalam nizszy poziom spoleczny. Nie znanych tylko takich sredniakow jak ja, cos umiejacych ale nie slawnych :). znanych i bardzo bogatych jest mniejszosc.
  • Odpowiedz