Wpis z mikrobloga

O #!$%@? chodzi z tymi cziterami na mm? Mam wysoki współczynników zaufania, nie jestem toksyczny, a ostatnio jest to jakaś masakra. Gram na suprime/global i wysyp kręcących się haxow jest ogromny. Wcześniej obv czitera miałem może z pół roku temu, a teraz na 5 meczów 3 razy hax...
#csgo
  • 7
@pawelkomar: działa z poteznym opoznieniem. U mnie z doświadczenia chłop robi 80 fragów w 20 rund, praktycznie ace co rundę, ewidentny wall i aim, ale się nie kręcił. Bana nie dostał przez dwa tygodnie. Od poziomu LE już nie ma różnicy jaki masz trust factor, bo i tak możesz trafić chłop co ma 100h. Wczoraj grałem dwa mecze, cache i mirek. Na obu mapach dobrało mi ze znajomymi tych samych chłopów
@vasos: No to się zgadza, tylko mnie zastanawiam co się #!$%@? i dlaczego tego nie naprawiają. Dzieje się tak od chyba 2 tygodni, byłem zmuszony kupić faceita, ale wolę się najpierw na stałe zamontować na globalu
@pawelkomar: DMG, 1500h, konto steam 10-letnie, 50 lvl, kilkadziesiąt gier. Grałem wczoraj w tym nowym trybie MM, ekskluzywnym dla operacji i dwóch cheaterów premadów w enemy z WH, reklamujących darmowe cheaty do CS:GO na chacie. Konta założone po tym jak CS stał się F2P. Komentarze na profilu, początkowo l2p, silver, a im nowsze tym więcej oskarżeń o cheaty. Prawdopodobnie cheatują już od roku na tych kontach i nic. Spora liczba znajomych