Wpis z mikrobloga

Mam czytnik Kindle Paperwhite 4 z softem 5.12.2. Chciałbym się dostać do chmury amazona i pokasowac ksiazki ktore wyslalem na niego poprzez adres mailowy imie.nazwisko@kindle.com.
Pytanie jak to zrobic jak loguje sie na amazona to nie mam zadnych ksiazek ani czytnika w opcjach.
Prawodpodobnie zakladalem osobne konta jedno jak dostalem kindla a jedno jak kiedys kupilem cos na amazonie. Jak sie zalogowac do tego konta z kindla? Skad wziasc login na jakie to konto figuruje? W kindlu nie widze zadnych informacji.
Mam nadzieje ze dosc jasno napisalem o co co mi chodzi.
#kindle
  • 4
@Dibhala: mam tylko ten login którego używałem do zakupów i tam normalnie mogę się zalogować, ale nie mam na nim żadnego czytnika dodanego.
Nie zależy mi na książkach które posiadałem. Czy mogę usunąć profil na kindlu i przypisac czytnik do tego profilu do ktorego mam dostep?
@bit1: tak, kindle nie jest przypisywane na stałe do konta z którego zostało zakupione

natomiast jeśli miałbyś na knedlu książki kupione na koncie do którego się zalogowałeś na nim, mogą one "zniknąć". Do tego trzeba powiązać ze sobą konta. To bardziej tak na przyszłość jakbyś znalazł dane do starego konta.